Otázky na RNG

RNG

mariaj, kvasenie v zaludku=nedostatok kyselin, ber Betain HCl(1-4 tabletky podla velkosti jedla
hnitie v crevach=nedostatok bielkovinnych enzymov, ber bromelain(600 GDU ) s jedlom
Zrejme potrebujes obidvoje.

RNG

sara 13, Spirulina je superjedlo, tj jedlo s extra vysokym obsahom roznych zivin(antioxidanty, stopove mineraly, RDA, jod...)

RNG

payn, kana alebo sceletium korene obsahuje alkaloid mesembrine, ktory na naladu zlepsujuci efekt podobny alkoholu, tj je to dost silna droga. Povacsine je zakazana, ale dala by sa kupit, keby clovek velmi chcel. Hlavne z Juznej Afriky.
Osobne som len za dobre vyskusane potravinove doplnky bez bocnych ucinkov,cenove pristupne, a toto nie je jeden z nich.

mariaj

Precitala som si tu ,ako dostat do tela jod.Neuskodilo by mi,keby som si to robila,hoci neviem,ci mi jod chyba?Mavam casto zimnicu,najma po jedle.Mam potravinovu neznasanlivost /pisali sme si4.5.08/.A co by to mohlo byt,ked mavam kysle v ustach najma rano ked sa zobudim?Velmi dakujem.Urcite mi netravi tie bielkoviny,jedla som ryby a vygrgovalo sa mi po vajciach.Vdaka.

ada1

Dobry den
Prosím Vas o radu pri lietani lietadlom.Pri prvom lete-stupani ale ni hned som zacitila akoby stiahnuty, strpnuty žaludok a vukrutilo mi palce na rukach a nafuklo brucho, potom hore bolo vsetko ako tak dobre-len som citila mravencenie pod pazuchami a v rukach ale pri pristavani to zacalo cele od zaciatku ale ovela horsie vsetko bolo zosilnene , nemohla som otvorit ruky,zle sa mi dychalo nakoniec som sa dusila, strpol mi jazyk, cela tvar-pri pristati to preslo, iba som sa triasla a krutila sa mi hlava asi tak 2 dni som mala zavrat aj z jedneho schodu a mala som problem prejst-nasmerovat sa cez mostik hoci bola vsade pevna zem.Z letu som strach nemala, ale v praci i v sukromi som riesila zložitejsie problemy a na cestu som si dala sedativ-homeopatikum, uzivala som MEDICIPRIN.Rano som vypila len ACIDKO-niekedy mi z mlieka zovrie zaludok a mam pocit tazkeho dychania.
Prosim Vas o radu, nakolko som bola aj v tlakovej komore v Prahe a nezistili nic vse bolo v poriadku az na to ze to , co som citila v komore v lietadle nie napr.tlak v usiach...Dakujem Vam za odpoved.Chcem letiet ale vopred chcem pocut Vas nazor.Dakujem Vam

payn

Ahoj RNG, chcem sa spytat na rastlinu Kanna Sceletium Tortuosum, malo by ist o prirodne antidepresivum, ktore potlacuje uzkost. Co si o tom myslis?