Otázky na RNG

RNG

kortizol, stresovy hormon prinuti telo ukladat co najviac energie pre pripad potreby. Zialbohu, my tu potrebu velkeho vydaja energie dnes pri pokojnom civilizovanom zivote nemame, Tak sa tato pradavna funkcia na zachovanie zivota premenila na nepotrebne ukladanie tuku, ktory nas po case doslova zabije(vyse 1/2 ludi zomrie na nasledky tukom zapchanych zil a z toho zlyhania roznych organov)
Preto si treba aspon cievy cistit pravidelne lecitinom.
Znizovanie hladiny kortizolu je mozne len znizenim stresu. Odporucam yogu, thaichi, meditacie,prechadzky co je proti normalnemu cviceniu zaroven ukludnujuce.
Aerobics zvysuje nervozitu a pnutie, tak isto cvicenie na vykon.
Pomaly kludny pohyb , dlhodobo so spravnym dychanim je najlepsi.
Najviac tuku spali plavanie.
Lecitin pomaha uviest tuk do obehu, aby sa mohol spalit.

RNG

lizanka, zijeme vo svete penazi, nie idealov.
Najnovsie informacie su pre privilegovanych pacientov sukromnych klinik,dobre ochranovane, trochu starsie su v publikaciach lekarov, ktore si treba objednavat a na internet sa tieto veci dostanu az po hromade rokov-vtedy, ked uz na nich nikto nemoze zarobit.
Taka je tvrda realita.
Ja som sa snazil uviest na fore niektore z informacii z mojich odoberanych medickych periodik znamych lekarov, ktori liecia inymi metodami, ako bezni lekari.Zopar som ich menoval na teme "autoimunne choroby". Zialbohu, kedze su tieto chranene autorskymi pravami, nemozem ich uverejnovat v plnom zneni ani duplikovat, ale sa snazim aspon uviezt uzavery a ucinne prostriedky pouzivane.

kortizol

RNG,chcela by som sa spytat, ci zvyseny kortizol moze mat vplyv na zvysene ukladanie tuku...(a ako sa da dosiahnut, aby bol kortizol na normalnej hladine?) A este, neviem ako a ci vobec to spolu suvisi, ale napriek tomu, ze jem striedmo, sportujem (zas na druhej strane dost pracujem),mam neustaly problem s vahou. Cely tyzden je vsetko ok a potom pride vikend -kedy nemam pracovne povinnosti a neviem, co sa stane, napriek tomu, ze jem tak, ako cez tyzden - niekdy dokonca menej!!!! jednoducho priberiem aj 2 kilo. Mozno sa Vam to zda nepodstatne a viem, ze ludia tu riesia aj ovela zavaznejsie otazky, ale isto to pre moje telo nie je dobre, taketo vykyvy - a kazdy tyzden! Neviem teda, ci je to naozaj nieco s tym kortizolom, alebo nie, ale uz ma to ozaj nici. A nasi lekari moc nepomahaju:-( Dakujem za kazdu radu.

lizanka

dobry vecer RNG, ja by som sa vas chcela spytat, ci sa tie tvrdnuce tuky ulozene v tele daju spalit energetickym vydajom, alebo su nepouzitelne-t.j. sa nejako vyplavia.

a este by som sa chcela opytat, ci nepoznate nejaku stranku(hoci aj v anglictine), kde sa publikuju najnovsie spravy, vyskumy a informacie takeho druhu, ake poskytujete na tomto fore, dakujem.

usiko

no, tak ja si v pohode este objednavam.....a prave cakam na zasielku z Lucenca...a nemam s tym ziadny problem, tak neviem, co sa tu riesi cely cas....

RNG

stranka -odkaz odstránený- este stale bezi, to obhospodaruje moj syn a su tam len tie udaje, ktore mi zo Slovenska oznamia, ked mi nieco oznamia vobec.
Ak by ste mali novsie udaje,napiste do fora a mozeme ich tam doplnit.
Mozno im tam este zostal nejaky tovar, hoci vacsina je uz iste vypredana...

mirka 23

Alicia, tie tel. čísla ti budú na dve veci, tak veľa šťastia s nimi. A ak sa dá objednať striebro, tak všetci budeme čakať, kedy sa ti to podarí.

RNG

velmi by som vas prosil, piste sem len otazky na mna, mam primalo casu na citanie aj pisanie a nemam srdce na to, aby som urobil to co mi zdravy rozum a pud sebazachovy hovori, tj sustredit sa na svoje problemy(ktorych je akurat dost)a nesnazit sa "zachranit cely svet" ako to moja lepsia tretinka(tj vahove, nie vyznamom) mi casto pripomina.

alicia

66666, RNG stránka, doplnky com je ešte stále funkčná a sú tam aj telefónne čísla. A ak si sa tu s RNG radila a veľa si sa od neho dozvedela,tak by si už dávno mala vediež že RNG už ozaj končí s obchodami. Mala by si aj vedieť že koloidné striebro vyrábajú priamo v Lučenci a možno sa dá ešte objednať.Tá tvoja posledná veta bola provokačná, napísala si že že už tu zrejme nebude prispievať a pritom RNG prispieva stále. Druhá časť vety, že už to pre neho nebude mať asi význam. Vysvetli, čo si nedopísala za tým vybodkovovaným, prečo by to nemalo pre neho význam?
Hlavne si daj pozor ty čo píšeš, pokiaľ to myslíš úprimne.

66666

ALICIA...........ak nahodou čitas toto forum každy den,tak by si mala vediet že čo som napisala je pravda,ved si pozri už tu nie je žiadna jeho reklama,a ja som sa ho priamo spýtala pravdu,nech vieme na čom sme,aj ja som si Alicia niekolko krat objednala jeho vyrobky a teraz som si mala v pláne objednať koloidne striebro....tak bud taka laskava a neubližuj nikomu tým čo pišes.....aj ja mam určite zdravotne problemy.....a bola som rada že som si vedela pomoct aj takýmto sposobom.Vela som sa tu dozvedela,poradila a hlavnne s RNG..............tak ti zbytocne nerýpaj.Dakujem RNG