menzes

Príspevok v téme: menzes
peta

mam 15 rokov a este som nedostala kramy a ked som bola na preventivnej tak mi doktorka povedala ze ak nedostanem ked budem mat 15 tak mam ist ku gynekologovi ale yevraj dievcxa si vyvija do 18 aj mamina mi to povedala ye ona dostala v 16-tich A este co by mi tam robil gynekolog dakujem za odpoved

cica

boooooze TU VSETCI PISU,ZE DOSTALI PRIBLIZNE OKOLO 15 A JA SOM ICH DOSTALA V 13 A MOJA MAMA TIEZ,ALE O PAR MESIACOV SKOR AKO JA..........BAY NETESTE SA NENI TO VOBEC SUPER JE TO NA OTRAVU A STALE TO ISTE,ALE ZASE BY SOM NEMOHLA MAT DETICKY:-) TERAZ MI UZ KONCIA CHVALABOHU.....A VIEM MI NIEKTO POVEDAT,KEDY SU PLODNE DNI NA KONCI MENZESU,ALEBO NA ZACIATKU???DIK MOC

janka

Ahojte.Ja mam 16 rokov a asi v pred takymi troma mesiacmi som dostala prvu menstruaciu,potom druhu asi o 28 dni,no a potom nic.Je to normalne?Bojim sa,ze ked pojdem k doktorovi,tak mi da injekciu alebo cosi take.

klara

hjkzgikrklžžžlrkjfkio oí inur rcavrvc h,.arkhbv hbfh uilbčtv uiôthr uuwhr afhuwroôah ôoahduhruo w viowhehje dujdhfôahjahahjhgbdsb učwhqhjr vhuhe vcbjeoaôh vful.ahhahh hjdfhuikjwe nhjaehf jdhfrwkha hfuh uh ooei iwqô ôq hufhh hihfhôaahoighg hurhfh ufhjhiuhgoôhjhshsdfjhoitukjed rhdô fhaj hffh udhghhjf vfhvjdhs hg

barbor

Ahojky mam 12 a uz som to dostala ale nie je to slava moje pocity su zvlastne niekedy mam toho pokrk lebo ak chcem ist na kupko tak musim cakat kym to prejde je to hrozne lebo nemozem robit to co predtym ....neviem sa tak odviazat poradte co mam robit .....mozem odkazat ostatnym co to nedostali ze raz to dostanu ale odporucam dievcatam nad 18 nech idu ku ginekologicke a nech sa neboja drzim palce:)