menzes

Príspevok v téme: menzes
peta

mam 15 rokov a este som nedostala kramy a ked som bola na preventivnej tak mi doktorka povedala ze ak nedostanem ked budem mat 15 tak mam ist ku gynekologovi ale yevraj dievcxa si vyvija do 18 aj mamina mi to povedala ye ona dostala v 16-tich A este co by mi tam robil gynekolog dakujem za odpoved

Tany

Ja som dietovala tiez a ked som schudla po urcitu hranicu- prestal mi menzes. Ked som pribrala- vratil sa. Ked som zasa schudla na tu istu hmotnost ako predtym, zasa prestal menzes. Takze skus trosku pribrat, lebo tvoje telo zacina protestovat. Ked stratis menzes, to znamena, ze by si nebola schopna vynosit dieta! Takze bacha, telo ti napoveda...!

zivot

Pre Petu, chod ku gynekologovi, nic strasne to nie je. A pokial nie je nieco v poriadku, tak sa to aspon vyriesi. Pre Elu, ktrora asi rok dietuje a nemenstruuje. Pravdepodobne si tu svoju dietu dohnala do extremu a tvoje telo nema dostatok zivin na normalne fungovanie. Je to dost caste pri anorektickach. Takze uprav dietu, zacni poriadne jest{tym nemyslim prejedat sa, ale zrdava plnohodnotna strava} a pokial uz nedoslo k nejakej katastrofe, tvoja menstruacia by sa mala obnovit. Caute

ela

Drzim dietu a už rok som nemala menštruáciu.Ake to moze mať následky. a co mam robiť potrebujem radu odbornika.kto sa uz stretol s takym niecim

kika

peta to nic ze este nemas moja segra ich dostala v 18stke a to tak ze jej museli nasadit hormonalku inak by jej to nevyvolali, gynda ti urobi nejake vysetrenia a ak to budes mat vse o.k. tak ti povie ze mas cakat do 18stky myslim ved uvidis ale chod lebo tam mozes mat aj vazny problem pa . kika

burko3_2

ahojte.kazde dievca ma iny organizmus.ale tiez by som odporucila ist ku ginekologicke nech ti s tym pomoze a nicoho sa neboj. uvidis ze co skoro to pride.

terka5

ja somto povedala svojej gynekologičke a ona mi predpísala recept na to iste na dalšie dva mesiace. A je mi zas tak hnusne....

ifka

to terka5:
a nemala by si ist k doktorovi pre istotu ked ti byva z tej HAK tak zle? ja som nepocula nic o tom, ze telo si prvy mesiac zvyka...ja ked som zacala brat HAK vobec mi nebyvalo zle...mozno by si ich mala zmenit, mozno ti skodia..