menzes

Príspevok v téme: menzes
peta

mam 15 rokov a este som nedostala kramy a ked som bola na preventivnej tak mi doktorka povedala ze ak nedostanem ked budem mat 15 tak mam ist ku gynekologovi ale yevraj dievcxa si vyvija do 18 aj mamina mi to povedala ye ona dostala v 16-tich A este co by mi tam robil gynekolog dakujem za odpoved

denka777

Dobrý večer chcela by som sa opýtať beriem tabletky pravidelne už dlhý čas a posledné 2 -3 mesiace sa mi stalo že mi kramy prišli skorej tento mesiac dokonca o týždeň je to normalne? mám dobrať tabletky normálne alebo mám skončiť aj ked som nedobrala celé balenie ? Ďakujem

smejo4ja

Tak to si na tom tak ako som ja bola ja som taky nemala menzes veľmi dlho a keď som dovŕšila 15 stále nič a zrazu nečakane došiel sám a to som ani nevedela ako. ale môžeš byť rada že ho nemáš to sú útrapy

malinka58

dakujem za odpoved.ja frajera mam ale nebolo nic vazne.nemala som snim pohlavny styk.len sa bojim aby som nemala nieco vazne

dragonka

malinak je to v pohode mne meskali pol roka a na to mi nasi hovorili ze som tehotna ale ja som nemala byt s kymtehotna lebo som nikoho nemala takze asi tak ja som nikam nesla a nestazovala som sa nikomu

malinka58

mam 15.minuli rok v septembry som prvy krat dostala menzes.mala so pravidelne az od decembra.v decembry som mala naposledy odvtedy mi meskaju az doteraz.je to vpohode alebo je to nieco vazne,?

evi

ahojte ja amm 11 a este som to nedostala a stve ma to lebo mam vsetky priznaky okrem vitoku a este preto lebo to uz mam aj spoliziacky niektore poradte pls

adriana

lusy2822:ja ta poznam.preco si mi to nepovedala.ja ti viem poradit.vecer si sadni s ma maminou a zacni tak ze nejake baby v triede uz menzes maju a ze ty si si nasla tu cervenu bodku na nohavickach.urcite ti bude vediet poradit.pa a vecer mi zavolaj.hadam vies kto som?adka j.pa