menzes

Príspevok v téme: menzes
peta

mam 15 rokov a este som nedostala kramy a ked som bola na preventivnej tak mi doktorka povedala ze ak nedostanem ked budem mat 15 tak mam ist ku gynekologovi ale yevraj dievcxa si vyvija do 18 aj mamina mi to povedala ye ona dostala v 16-tich A este co by mi tam robil gynekolog dakujem za odpoved

Maya_2

Peťa, naša matka príroda nás nikdy nesklame, tomu ver. Ja som to dostala posledná z triedy na šestnásť, teraz mám 33 a dve zdravé deti. Takže na to nemysli a uži si moment prekvapenia. PS: daj vedieť.

ninuska

no ja len tak pre pokracovanie,uz som vysadila Jeanine,vcera mi davali tri inekcie,teda len jedna ihla ale tri tie ampulky tam menila a dnes zase ale uz len jedna a zajtra ak mi neskoncia kramy tak zas,asi zomriem,uz sa vam stalo nieco take?kedy teraz dostanem kramy,vobec neviem kedy ich mam cakat

terka5

Ja som tiez zacala uzivat HA a prvy mesiac som myslela, ze z nej zahyniem. Kazdé ráno mi bolo na vracanie, tocila sa mi hlava, tlklo mi srdce.. Teraz je to uz trochu lepsie, ale nie je to ziadna vyhra

ninuska

takze mam pockat,alebo je to jasny dokaz toho ze je to sla HA pre mna?lebo ak si len telo zvyka a bude to tak len prvy mesiac,tak v pohode