menzes

Príspevok v téme: menzes
peta

mam 15 rokov a este som nedostala kramy a ked som bola na preventivnej tak mi doktorka povedala ze ak nedostanem ked budem mat 15 tak mam ist ku gynekologovi ale yevraj dievcxa si vyvija do 18 aj mamina mi to povedala ye ona dostala v 16-tich A este co by mi tam robil gynekolog dakujem za odpoved

moniqa87

vacsinou pisete, ze kramy nenavidite, nooo, rozumiem vam... aj mna to prve roky drzalo... dostala som uz v 11... a nikdy som to nemala uplne pravidelne, vzdy tam boly rozdiely plus minus nejakch 5 dni... ale odkedy som zacala brat hak, tak ich mam na minutu presne... total presne kazdych 28 dni... este k tomu sa mi aj skratili a nemam ziadne tazkosti.... ked mam menzes, tak ani netusim, ze nejaky menzes mam, nebyt priatela, tak si na to snad ani nespomeniem...
a petke radim, ze nie je co stresovat, ono to raz pride a aspon bud rada, ze si to nedostala uz v 11, aspon si si to nemusela par rockov navyse "uzivat" :-))) a je to dedicne, aj moja mama to mala v 11 tak ako ja....

Rubi

Podla mna ti lekarka vravela blbost a som sokovana ze vobec take daco povedala.Do osemnastke mozes byt kludna az po jej prekroceni by bol dovod ist ku gynekologovi ale v tvojom veku na to rozhodne dovod nie je.Tvoja mamka ma viac rozumu nez ta tvoja doktorka.

anka

ja ich ties neznasam..ale nastastie stale chodia:) no teraz mam s nimi problemy, uz treti mesiac si chodia ako xcu, dokonca teraz mi to trvalo 4dni+5dni spinim a stale to nevyzera, ze by to xcelo skoncit.. pred 4 mes. sombola nutena uzit postinor a teraz uzivam hak..moze to byt tym? a poteste ma, pravda to raz skonci a bude to chodit normalne

dzesi3

Nenavidim krámy ,je to hovadina . Lepsie by to bolo bez nich . Stale sa tym trapim aj dnes my to strasne vrta hlavou a tak som aj nasla tuto starnku na internete.

1911

a este nieco,neocakavajte ze budete mat kramy kazdy mesiac ten isty datum,to sa neda,ja to mam uz niekolko rokov a nikdy pravidelne,vazne,chodi to ako chce,teraz som zacala brat HAK tak cakam ze sa to ustali...