anketa pre TEBA:)

Príspevok v téme: anketa pre TEBA:)
niekto

rada by som vedela niekolko odpovedi od vas (nas) anorekticiek/bulimiciek, mozno aj preto aby som vedela chapat viac ine dievcata s PPP alebo mozno aj seba a pre porovnanie, ci sa bojime toho isteho vsetky z liecby alebo ako to vlastne je:)

1. coho sa najviac bojis keby si sa odhodlala ist liecit?
2. co si myslis co sa zmeni ked nebudes mat PPP?
3. myslis si ze bez PPP budes stastnejsia? alebo prave naopak?
4. ake mas pocity/myslienky ked ti niekto z okolia povie: "vyzeras dobre"

tarka

ex-anorex: u mna to myslim zacalo, lebo som chcela zdravsie jest.uvedomila som si, ze niekedy aj tyzden nejem ovocie a pila som strasne malo. tak som sa zacala viac zaujimat o to, co jem a cvicit. nemala som v plane chudnut.

ex-anorex

baby, dokazete zhodnotit preco sa u vas zapocali PPP.. jasne ze faktor nie je nikdy len 1, ale dokazete to aspon nejak zhodnotit a vysvetlit si to?

evcca

vrr, preco sa bojis pakarne?, mne to moc nepomohlo, ale zastavilo mi to tah grcania. berem to ako pohromu, ale to je na ppp- ta pakaren najjednoduchsia vec.
hoci pravda je, ze pri druhej hospitalizacii, kedy to bolo z donutenia priatela som vracala aj v nemocnici. teraz sa na to divam ako na skusenost a psycholog mi vravi, ze som prilis inteligentna a nepomoze mi ziadna nemocnica, ani on pokial nebudem chciet ja. su dni, ked chcem a su dni ako dnes, ked mi je mizerne.

vrr

1. ze by ma zavreli do pakarne, to by som naozaj nikdy nechcela zazit, skusila som psychiatricku co robi v pakarni pre PPP ale po dvoch sedeniach som sa na to vykaslala, nezdalo sa mi to. chcela by som skusit aspon psychologicku, ta mi nemoze uskodit, to sa skor bojim ze bude draha, a ze sa budem musiet u nej pozriet veciam do oci a povedat vsetko tak ako to je, a to nie len PPP, ale ze sa prilis odhalim.

2.3. budem mat znova pocit ze zijem. lebo posledne dva roky uz ani nevnimam realitu, nic neni skutocne. prestanem sa bat ze raz pri TOM skolabujem. mozno zacnem menej vnimat ze zijem a ze to ze zijem sa moze kazdu chvilu skoncit.

4. pravda je ze mi to povedia ludia vacsinou len ked som prave chudsia.

evcca

celu noc sa mi snivalo, ako sa prejedam a vracam. tieto sny ma privadzaju do zufalstva, vzdy sa po nich citim tucne ako keby som mala aspon tonu. kedy tato choroba skonci, ja uz nevladzem.

barbinka

Neviem, čo riešiš. Keď máš nejaký problém so mnou, tak buď hrdinka a príď mi to povedať osobne do očí. Cez internet je každý hrdina.

Najčítanejšie články