U zubára

ničitel

Viete že kamárat TZ1 mám od stomatologickej chirurgii len atibiotika to si zobral a odišiel kebych mal pri sebe ten ninja obleček tak bych šel sním a možno by prekonal strach a išiel tam a ostál je my luto že mu neviem pomoct ale aspon ho nebolia zuby.

TZ1

Ked si pametam tak my zubár povedal ked som tam sedel pítal som sa ho či tam mám zápal a on povedal že zapal sa tam chísta.

marfuška

Preventívna stomatolog.pr.Prídeš k zubárovi,sadneš do kresla,otvoríš ústa a on Ti prezrie každý zub,či tam nemáš kaz,hlási to sestričke a ona zapíše do karty.Co je cielené vyš.neviem presne,snád ak más nejaký problém,aby sa vyšetril,alebo niekedy tak bolia zuby,že nevieš ktorý a vtom prípade,aby lekár zistil ktorý zub je bolavý.Ja som si myslela,že si už bol u zubára.

TZ1

Ja tam nepojdem vobec len ved ten strach je obrovský no nie,avšak chcem sa spítat jednu a druhu vecčo je a známena no nie:Preventívna stomatologická prehliadka?
Cielené stomatologické vyšetrenie?

zero

Neviete ako by sa dalo pomoct mojmu kamošovy TZ1 ja nemám čas príst do Bratislavy musím sa starat o psíkov bývam košiciach pri lese prosím odpovedzte my dakujem.

TZ1

Ahoj mddr mám pre teba niaké informacie:Slovenská komora zubných lekárov a Slovenská stomatologická spoločnosť si Vás dovoľujú čo najsrdečnejšie pozvať na IV. Slovenské dentálne dni, ktoré sa uskutočnia v dňoch 04. - 06. októbra 2006 v Kongresovom centre Incheba v Bratislave.

V prílohe nájdete pozvánku na podujatie aj s prihláškou a detailným programom.
V prípade akýchkoľvek otázok sa obráťte na Sekretariát SKZL na tel. čísle 02/4820 4070 alebo e-mailom na adrese dent@skzl.sk.

S pozdravom

Sekretariát SKZL

TZ1

Ty rozumieš aj rtg snímkom mddr chcem sa stebov poradit než nekam pojdem zubárovy mohol by som sa stebov poradit?

mddr..

studujem v Ba.. ak mas strach zo zakrokov tak sa upokoj tym ze Dr ti moze pichnut anesteziu alebo vyskusaj ambulanciu kde sa da liecit ozonom a podobnymi metodami, to by si na slovensku musel vela hladat a je to aj drahe a nievzdy ucinne, ale mozno to u teba za pokus stoji.

TZ1

Chcem sa ta spítat mddr ty si z bratislavy?Mám urobený rtg snímok zubov ked nahodov budeš kompletný zubar tak ta naštívym možno by sme mohly dakedy stretnut čo povieš?