U zubára

damaxy

Tak si mysli,že som za rohom,len ma nevidíš,alebo ma nes v svojej hlave.Dohodneme sa kedy a ja ti slubujem,že budem celý čas na teba mysliet,no nestojí to za pokus.Priatel ta predsa nemusí držat za ruku aby pomohol.

TZ1

To je dost taške preskočit toto prekažku Damaxy vieš chcelo by to niakú dobrú kamáratku ako si ty alebo niakého dobreho človeka kamáratskeho ako si ty ani jedneho kamoša neviem zohnat cítil by som sa dobre pri nom a potom by sa my podarilo prekonat strach je taške najst si dobreho kamárata či kamáratku ako si ty Damaxy.

damaxy

Tie rpístroje to je určite všetko naj naj,za mojich čias si pametám takú vrtačku s pomalým prevodom po ktorej ma natahovalo,teraz sa mi to nestáva ahlavne sú to rýchle mašinky.Inak ja sa tak vždy držím kresla,to mi pomáha.No ako som ti písala,ja si dám jeden ibuprofen a magnézium alebo polku nejakého xanaxu a idem tam pokojne,ten ibuprofen účinkuje proti bolesti,takže ma potom ten zub nebolí ked idem od zubára.Ved porozmýšlaj nejako si pomôct.Jednoducho prekážku nepreskočím,ale obide alebo podleziem,no proste dostanem sa za nu a to je hlavné.Tak čo na to povieš?

TZ1

Bol som tam si urobit rengen zubov rtg a do kresla som si sadol a stomatolog my povedal pozrel sa my na zuby a hovoríl že sa my tam chísta zapal ja som sa celí trasol zo strachu ked som vydel všetky tie pristroje odvahu som moc nemal pítaj te sa ked chcete niečo.

TZ1

Čo my može te povedat o tejto ŽELEZNIČNÁ NEMOCNICA A POLIKLINIKA BRATISLAVA moj zubár ma dovolenku chcem sa tam íst pozriet neviete onej niečo? Niaké informacie?
NOVAPHARM,s.r.o.
ŽELEZNIČNÁ NEMOCNICA A POLIKLINIKA BRATISLAVA
Šancová 110 , 832 99 Bratislava 3

damaxy

Nechceme ta strašit a čo sa zanedbá je tažsie zachranovat a je tým viac roboty.Ja osobne mám kofolu rada a marfuška ty čo?

TZ1

Jaký večí probleb by to mohol byt marfuška stím kazom?Dakujem moc a moc vám dvom marfuška a damaxy za pekné odpovede a za vašu pomoc,chcel by som sa dakedy svamy stretnut a pozvat vás na kofolu ešte raz dakujem thanks thanks.

damaxy

tz,skús íst na to takto povieš si zajtra idem k zubárovi,dám si jedno magnézium a niečo od bolesti.Cakáren si absolvoval to poznáš,takže skús vojst aj do ordinácie.Vojdeš poobzeráš sa sadneš do kresla,lekár ti to pozrie a povie čo bude robit.Opýtaš sa či to bolí a on ti všetko povie a vysvetlí.takže sa neboj a chod a neodkladaj.