U zubára

marfuška

Len by si nemal odkladat tú návštevu.Ak máš už nejaký hlboký kaz možeš dostat z toho zápal okostnice a to by bol už vačší problém.Každý hlboký kaz už potom škodí na srdiečko,obličky.No len si predstav ako sa Ti tie baktérie rozliezajú po tele.Zober si kamoša,ktorý nepojde na WC,vydrží tam dovtedy s Tebou kým nevojdeš do ambulancie.Ako dieta som sa velmi bála zubárov a raz som dokonca tak vyvádzala,že mi otec jednu struhol až ma prilepilo do kresla.Takže ešte raz,pozbieraj všetku odvahu a držím palce.A daj vediet ako to dopadlo.A čo keby si sa vybral hned zajtra ráno,ako bolestivý prípad.A uvidíš ako Ti potom odlahne.

TZ1

Dakujem ty marfuška ale si stejne myslím že zase ujdem už som takto zdrhol kamáratom 15 krát ten starch je obrovský viem že kamárati sa my snažily pomoct ale čo mám robit bolí ma na lavej strane čelustná kost ešte raz ty dakujem za peknú odpovd dakujum thanks.

marfuška

Žiadna strata pamati ani spomienok,neboj sa.A ja mám takého dobrého zubára,že pred tým ako mi ide pichnut injekciu,ak potrebujem,tak mi to ešte postrieka nejakou vodičkou na znecitlivenie.Myslím si,že keby si povedal lekárovi o svojom strachu,určite by ste sa na niečom dohodli,čo by Ti pomohlo.Prajem Ti teda vela odvahy.Ináč viem o čom hovoríš,lebo mám takú kamarátku.To som naozaj nevidela čo dokáže urobit s človekom strach zo zubára.Držím palce.

TZ1

Ahojte to čo hovorí kamárat s prezívkov Zero je pravda mám hrozný strach zubarov da sa ta bolest ostranit aby som zních nemal strach stích zubarov?S pozdravom Tomáš Zámečník čav te a maj sa dobre Zero prajem ty to.

zero

Čav TZ1 ty si moj dobrý kamoš je my luto že sa trapíš v bolesty zubu alebo kosty na lavej strane viem že som raz stebov čakal na zubarara ale ked som išiel na wc tak si zdrhol viem že sa bojíš hrozne zubarov je my ta luto čav tvoj dobrý kamoš Marek.

damaxy

Matko a niekto ti to potvrdil,že ti páchne z úst,aspon z blízkych ludí?Možno to nie je také zlé a trápiš sa zbytočne