stacionarny bicykel

Príspevok v téme: stacionarny bicykel
ataeb

ahojte,
chcem sa opytat, ze nakolko je stacionarny bicykel efektivny pri chudnuti? da sa pomocou neho vobec schudnut? a ked tak tak aj celkovo na tele alebo len na nohach? a kolko denne by som na nom mala cvicit, ak by som chcela, aby to bolo skutocne efektivene? momentalne cvicim tak 10km.
dakujem

agava

Dokonca som videla vo fitku aj také biky, kde majú normálne zabudovanú obrazovku a môžeš si navoliť, že beháš v prírode, paradox riadny.

Sissy

Tiež nechápem, keď niekto chodí na stacionárny do fitka keď je teplo vonku. Niet na jazdu na bicykli na čerstvom vzduchu.

anetta1000

Toto sa ja zakaždým čudujem, že prečo tí ľudia chodia na bicykel vo fitku, keď sa to dá aj normálne vonku. A podľa mňa je to aj tak celkovo príjemnejší zážitok.

Ivka88

neviem ako vy, ale keď jazdím vo fitku na stacionárnom bicykli, ide mi to pomaly a dlo trvá, než dám napr 10 km...ale keď jazdím vonku, je to väčšie potešenie a dám kľudne 20 km

martinaZV

Ani neviem, kde by sa taky dal kupit. Asi nie v normalnej cyklo predajni ale skor v sportovych no nie potrebach ale chapete ako to myslim :)

alexaja

toto ma ani raz nelakalo domov kupovat. presne som zastanca obycajnych klasickych bicyklov. vsak to sa neda ani porovnat, ked clovek vybehne niekam von do prirody a nie sa bicyklovat doma pred telkou.