Poranenie menisku, operacia, pooperačný stav

Aniko0411

Moj otec má meniskus, už asi 20 rokov. Chcela by som sa informovať, že kde viem operáciu vybaviť, aká je tá doba kým človek vyzdraví, a za koľko to stojí to v bratislave.
vopred ďakujem za odpovede.

Juja_:)

Jasne ze budes hrat ;) ja som ani nie mesiac po operacii menisku a vazu, a uz ani neviem ze som na niakej operacii bola :) nohu este nezohnem uplne,ale tak mesiac po operacii si mam davat pozor este,lebo som mala aj vaz operovany,tak aby som si ho zase niako neroztrhla :) ak pojdes na operaciu,tak sa nicoho neboj,je to uplne v pohode..a ja mam tiez len 16 rokov,skoro 17.,

dievča

ahojte, mam len 15 rokov a prasknuty meniskus. Hrávala som volejbal ale kvôli tomu som musela prestať. Jeden doktor mi povedal ze operovať ma je škoda lebo som dosť mladá. Ak by ma ale operoval druhy doktor, myslíte ze by som bola v poriadku a mohla hrávať aj nadalej?

qqqq

no ja som bol tiez na operacii v sadci ma operovali v piatok .. v nedelu/pondelok som chodil ako keby ani nic mi nerobili az mi to prislo divne

vlado

Nebojte sa operácie menisku. Podobne som sa aj ja bál, ale absolvoval som to a nie je to nič neznesiteľné. Prijali ma v stredu, vo štvrtok operovali a v piatok som išiel domov (NsP sv.Michala v BA). Ako prebehla operácia vôbec neviem, bol som v anestéze, po nej to trošinku bolelo, veď sú tam ranky a je to po zákroku, ale po 2 hodinách som už mohol ísť pomaly na WC a teraz po 2 dňoch už normálne chodím a začínam pomaly nohu zaťažovať. Takže nemajte obavy,dajte sa operovať, ak taký záver spraví Váš lekár.

sssssssss

TAK SOM 2MESIACE PO OPERACII MINISKA a stale ma to boli a čo sa tika futbalu tak to mi povedal Dr.kloc že ten si už nezahram nikdy

StanleyH

Emuska, ked ti to dobre spravi chirurg tak si o par tyzdnoch v normalnom stave, ale na doliecenie by som doporucil 4zlzozkovu klbovu vyzivu, uz som ju tu zoparkrat spominal, takze detaily uz radsej konkretne cez moj mail.

emuška

V pondelok idem na operáciu meniska,mám Bucket handle trhlinu medialneho menisku,kompletnu rupturu LCA.Tento problém mám už 1 rok,dá sa s tým žiť a neviem či to bude po operácii dobre.Poradte.