Kto by mi vedel poradit s dcerou.

Príspevok v téme: Kto by mi vedel poradit s dcerou.
vizi

Mam 20rocnu dceru ktora velmi malo je.vysoka je asi 172cm a vazi asi 52-53kg.Ked aj je,tak moc nevladze zjest.ma za sebou maturitu a je nezamestnana.Nic ju nebavi,nevladze.Je psychicky labilna.Mam druha s ktorym si nerozumie.Pritom viem,ze ju ma rad.Ale je to tak ci tak pre nu cudzi clovek.Ku psychiatricke ju nedostanem.Bojim sa co bude dalej.Chcela by ist do cudziny s kamaratkou.Je moc nesamostatna,musi ju niekto drzat a dirigovat.Pani doktorka povedela ze ma nabeh na anorexiu.Treba to podchytit co najskor.Som z Martina.Kto by mi mohol a vedel poradit.Dakujem.

jaja22222

henriet
rozmyslaj ako dospely a zodpovedný clovek ak by si mala muza alkoholika

henriet a ja ti zarucujem ze urcite nie som myis

jaja22222

Vizi sa nechce prizerať, že jej muž pije. Čo má podľa teba urobiť? Zobrať deti a nasťahovať sa pod most? Ktorý by si jej odporučila? Rozmýšlaj ako dospelý človek. Čo sa dá spraviť s alkoholikom? Aj keď sa s ním rozvedie z bytu ho nedostane. Tak poraď keď si taká múdra!

henriet
alkoholik sa moze ist dat liecit nebol by ani prvy ani posledny coby sa liecil

myis

hej a ja mam tri hlavy.. A moznoze aj jaja som ja, aj Iva, aj frontman vsetci? Ty si myslis, ze ja si potrebujem zastavat sama seba? Alebo zato, ze si niekto zastane moj nazor, som to ja? Ja si takisto mozem mysliet, ze ty si napriklad Gabina, co si aj myslim, ale co uz.. Mysli si co chces. Ja som myis a nepotrebujem sa skryvat za ine mena.. A ked to tak trvdis, tak dokaz

rock&republic

Henriet myis to nepisala so suvislostou s bytom, ty si jej napisala snazis sa stal nieco porovnavat so Spanielskom, ona ti dala odpoved an to, ja som to tak pochopil

rock&republic

Moja matka sa rozvadzala v 92 a bol jej prideleny byt, ked mas deti, tak by to malo fungovat v europskych krajinach. Moj byvaly sa rozvadzal a takisto sa musel odstahovat (na Slovensku), lebo mali dieta adoptovane.. Zeby sa to zmenilo za tie tri roky?

henriet

Inak myis si majster sveta na vyťahovanie vecí z kontextu. Ja som písala o svete v súvislosti s osamostatňovaním sa mladých ľudí, nie v súvislosti s pridelovaním bytov.