Ako sa Vam podarilo zoznamit sa a zbalit Vasu polovicku?

asti

raf to si vsimam aj ja, lenze su to uz taki 40-60 rocni hehehe :o)) ale je pravda, ze aj ja mam viac ako ty xi..25 :)

raf

Ahoj mam 22 rokov, a cez vikend som sa viezol autobusom a sebel som vedla asi 30 rocnej sympatickej pani(slecne) celou cestou sme sa spolu rozpravali(i ked ona zacala komunikaciu). a ja zistujem, ze si niekedy rozumiem viac so starsimi ako z mladsimi:-)

xxx144

tak aj ja sa podelim o moj zaciatok krasneho vztahu...bolo to cez pokec...pisali sme si 4 roky vymenili sme si aj tel.cisla a aj ked on bol v tej dedine kde byvam a aj ja som par krat bola v jeho nikdy nam stretko nevyslo........az raz bolo to v zime jeden vecer sme si pisali tak ako vzdy a zrazu mi navrhol ze za mnou pride najprv som nesuhlasila ale nakoniec ma presvecil.......a prisiel vystupil s auta a ked som ho zbadala hned som sa zalubila teraz sme spolu zatial len 8 mesiacov ale velmi ho lubim

jaja

Ahoj RAF, len pred pár dnami som sa dostala na tieto stranky a som velmi prekvapena, ze je tu niekto kto ma podobne nazory ako ja. Mozes mi prosim Ta prezradit kolko mas rokov?

nellia

Moja zoznámenie s priateľom bolo dosť čudné.Bola som popíjať s partiou a trošku som to prehnal.Zbadala som ho a už na nič nedokázalo zabrzdiť, aby som sa naňho nezavesila.Celý večer som mu opakovala aký je super a že sa mi strašne podobá na Roba Thomasa:)Nakoniec ešte keď ma šiel odprevadiť domov (sama by som to určite nezvládla) tak som hodila peknú šabľu:)Tak som sa ešte fakt nehambila, ako vtedy.No ma čudujem sa tomu, že sa mi potom o nasledujúce dva dni v meste prihovoril........Od vtedy sme spolu už 10 mesiacov a je nám strašne skvelo.Takže aj takto sa dá zoznámiť.....ale veľmi neodporúčam, lebo nemusí to dopadnúť práve takto:)

asti

no my sme sa zoznamili cez txt na markize,sme si pisali stretli sa..super si rozumieme, uz 4 roky, obaja k sebe citime to iste..ale nedokazeme sa dat dokopy, jeden z nas to vzdy zrusi..a potom jeden to nevydrzi, zas napise, a ...a tak, proste kolootooooc...strasne..aj teraz sme to ukoncili,ako mnohokrat..ktovie ci z toho nieco este bude, alebo to treba nechat tak..

margie

Ahoj, ja som sa s frajerom zoznamila v autobuse. Sadol vedla mna, mali sme pred sebou dlhu cestu, tak sme sa zacali rozpravat a bolo to. Sme spolu tri rocky.

katusa25

Môžem ti povedať že funguje my sme sa zoznamili pomaly sa spoznávali a dnes sme spolu....Môžu za tento krásny vzťah len a len KOLOTOČE

raf

Ja si velmi cenim uprimnost na ludoch, i ked je to niekedy negativne,ale aspon clovek nezije v otazkach, len tak dalej:-))