Ako sa Vam podarilo zoznamit sa a zbalit Vasu polovicku?

Mudr.Amater

Ja som sa zoznamil ROBIKA.sk Skusil som len ako to funguje a nahoda dopomohla k tomu, že som si tam našiel priateľku s ktorou som už 8 mesiacov. Najprv sme si tam len písali cez online chta, nieco ako na facebooku a dohodli sme sa na stretku a odvtedy sa stretávame. Tiez som neveril na internetovu znamost.

Cloie

Dosť netradične sme sa zoznámili :) spravila som štátnice a mala som pred sebou 4 mesiace volna než nastúpim na inžiniersky stupeň.
Čo s časom, povedala som si, že si skrátim dni hraním nejakej hry na internete. Neviem či to tu môžem uverejniť tak nedám názov išlo o hru kde si si založil dedinku, kmeň a bojoval si tam s hráčmi naokolo. Tieto boje sa zvrhli keď sa ku mne a k mojim kamarátom priblížil môj úhlavný nepriateľ - v súčastnosti môj priateľ :D Nejak sme si začali písať, zrazu to bolo čoraz častejšie. Začali sme sa stretávať a z úhlavných nepriateľov tu bola láska ako hrom. Hru sme povesili na klinec aby sme mali dostatok času na seba a teraz spolu už bývame :) Nikdy by ma nenapadlo, že svoju lásku spoznám v nejakej hre :D

uhlie

Ja som sa so svojou byvalou zenou zoznamil na verejnych zachodoch pri pisoaroch. Mocil som tam a ona prisla zamiest hov.a, tak aby ich nebolo vidno. Bola to laska na prvy pohlad.

srnčiatko23

Sme z rovnakého mesta, chodili sme na rovnakú školu, bývali sme na rovnakom intráku, dokonca i na rovnakom poschodí, chodili sme rovnakým autobusom, no dohromady nás dal až internet :-) Ja som medzitým odišla z intráku, on tam ostal. Pritom sme sa nikdy nestretli, teda možno stretli, ale nevšimli sme si jeden druhého. Náhodou mi napísal rpčku, to sme ani jeden nevedeli o koho ide a pár mesiacov sme si písali, stretli sme sa no a odvtedy sme už spolu 4 roky.

lienka88

páčil sa mi, zavolala som ho tancovať, lebo stále na mňa pozeral a potom sme spolu pretancovali celé 4 hodiny v kuse so spojenými čelami:)na koniec sme si vymenili čisla a na druhý deň sme išli spolu na kofolu, napisal mi a pozval ma...no a odvtedy sme spolu 4 roky, je to veľmi pekný vzťah a nemenila by som ho:)

barbushka

Ja som mojho priatela stretla na strednej skole, boli sme pol roka spoluziaci a ja som potom prerusila studium. Nemali sme sa moc v laske. On si myslel, ze som koketa a idem s kazdym, a mna to urazalo, lebo to nebola pravda... Potom co mi skaredo vynadal do K...v, tak som ho ani nezdravila... po dvoch rokoch, mi napisal mail, a ospravedlnoval sa mi, ze veril hlupym reciam a, ze mi tak vynadat nechcel. Prisiel na neho splin lebo mal problemi s priatelkou, a kedze nemal chut, zit chcel si vyrovnat vsetky krivdy... zevraj... dva mesiace som mu pomahala pisat listy a dekodovala som spravy od jeho ex... mohla som sa na neho vykaslat, ale bolo mi ho luto, ako sa trapil... Osobne sme sa stretli asi az po dalsom mesiaci, a od vtedy sme spolu kazdy den, a sme stastne zasnubeni...

L103

A ja som sa so svojim priatelom zoznamila na intraku... vošiel mi rovno do izby, uvidel gitaru, zacal na nu hrat... to bol jeden den, o tyzden sme sa stretli druhykrat a odvtedy sme spolu :D

Nelaa123456

S mojou láskou to začalo s prerábkou kúpeľne. Prví krát sme sa videli keď sa kupoval material....potom prišla prerabka a a naše pohľady....pozvanie na kávu...a uz sme spolu rok a nieco, mam ho veľmi rada ale mame problémy....ale kto ich nemá

Anniversary

Tak ja som sa zoznámil takto - PRvé som si písal na pokeci s jej kamoškou, potom mi ona napísala...Písali sme si každý deň cca 2hodiny...Potom sme boli na zábavach..a sem tam som ju pozval vonku niekde...A až raz sme si to všetko povedal čo k sebe cítime.A teraz sme spolu 2mesiace