Ako sa Vam podarilo zoznamit sa a zbalit Vasu polovicku?

dorka

raf ja som zas takej povahy ze poviem vsetko asi zato mam take problemy vo vztahu:)))no len tak sa da vediet co si druhy mysli ked povie svoj nazor na nie?!je to blbe a zbabele ze sa stiahla ako slimak.asi sa len zahravala a potom sa(to cele) nezvladla!hm

phoenix

raf: vieš lenže..ten chalan mi napísal z iného nicku a som si 100% istá že je to on všeto sedí uplne všetko ešte sa aj na rovnkako prihlasuje na pokec s tým chalanom čo som a minulá rok stretla..takže vôbec nepochybujem že to nieje onlen stále nechápem čo vlastne teraz chce..potom stretku sme boli obaja na pokeci ale ani mi nenapísal ani nič že aspon ahoj stretko dopadlo v celku fajn nie?? alebo aspon niečo ale on nič..a až teraz sa znovu ozval ale neche zatial ab y som vedela kto je..

raf

Veru, ja by som bol velmi rad, keby mi ta baba aspon napisala,ze co sa deje. Keby mi aj uprimne napisala,ze vlastne sa nechce stretnut,ze na nete bola len tak zo srandy,tak v pohode,ale ked sa uplne odmlcala, to zanechava skarede otazniky v hlave:-(

phoenix

čo dalej?? asi sa na to vykašlem..síce ten človek by stále zato bojovať..ale neviem bojímsa že sa sklamem

phoenix

..hmm..cez azet je to zvláštne...môže to vysjť ale zase to môže byť aj riadny trapas..cez net si možete rozumieť ale naživo to môže byť aj úplne iné..mne sa stalo toto:začala som si písať s jedným chalanom..výborne sme si rozumeli a po 3 mesiacoch každodenného písania sme sa rozodli stretnúť..stretko bolo fajn..ale potom sme si prestali písať rok sa neozval..až teraz aj to z iného nicku..neviem čo si o tom myslieť..teraz is píšeme každý den..je to ako predtým..ale neche mi povedať kto je..

dorka

ja neodsudzujem ziadnu formu sposzavania a hladania partnerou.ci je to cez net alebo nazivo stale tam je to riziko ze to bude bud onicom alebo ok.a mozno niekto hlada a hlada a nakoniec najdu jeho alebo ju:)))))

tami

raf> azet je o nicom,aspon podla mna..Ja som svoje velke lasky stretla v MHD;-)a s tou poslednou som uz niekolko rokov :-)

dorka

no neviem ci toto bude rozumne:)))ale vazne.mala som kamosku a jej manzel vymyslel ze ma zoznamia s jeho kamosom.no dopadlo to hrozne on namna len cumel ani sa neodvazil hovorit potom sme si 3 mesiace sms a dobre sa hadali:))napokon on navrhol stretko.zase sme sa hadali...no a hadame sa doteraz ale sme spolu 3 roky:))je to aj komicke aj nezmyselne ale ani spolu ani bez seba.a hlavne nerozumne..fnuk(((prepac raf ale tiez je to vztah:))

raf

Vela ludom sa podarilo zoznamit sa cez azet,je to pekne. No mne sa to vobec nedari. naposledy mi z nicoho nic zacalo pisat jedno dievca a po par Rpckach mi napisalo ze tuzi po mne a ja ze co to,no ze som sexy.Poslala mi fotku a som jej napisal,ze nemam moc casu chatovat,ze sa radsej stretnime nazivo v podniku,sme si aj tel.cisla vymenili. A na druhy den ked som jej chcel upresnit,ze kedy a kde,tak sa mi uz vobec neozyvala,neodpisala nic,ani na azete ani na mobil,tak sme sa ani nestretli:-(
Tak nechapem,ze sa vam v tom tak dari, v tom zoznamovani cez azet.