Ako sa Vam podarilo zoznamit sa a zbalit Vasu polovicku?

Lenka_

Noooo, to bolo zaujimave:-)
Z nezáväzneho pisania si na internete sa staval 12 hodinovy maraton telefonatov, smsiek a ICQ SPRAV. V zivote sme sa nevideli, neposlali si fotku a aj tak sme citili, ze nie je ina cesta ako sa stretnut. V zivote som stretko z netu nemala, predtym som to aj dost odsudzovala, co uz:-)

Viem len, ze to bolo nadherne. Prechadzka, kino, cajik, chytanie snehovych vlociek do dlani a taky pohlad, az sa mi zastavil dych:-)

Jednoducho sa nase stretnutia pri kave a debate o praci stavali dennou zalezitostou...az raz ma drahy vytiahol na vecernu jazdu, zastavil na vysokom kopci a povedal: Je pekne mat po boku cloveka ako si ty a chcel by som ho mat pri sebe este mnoho, mnoho dni...

Padol prvy bozk...a odvtedy sa na seba stastne usmievame niekolko dlhych mesiacov, vedieme reci o detoch, svadbe a nadhernom svete. Ved predsa- mame jeden druheho:-)))

gomez

...v preplnenom, letnom, spotenom autobuse si vedľa dotyčnej pustíš dobrú vajcovku a na plnú hubu zahlásiš: "slečna nehambite sa, ja som džentlmen, zoberiem to na seba!" Ja ti garantujem, že na teba už nezabudne a kým si to vyžehlíš, tak si nateba zvykne ako na piercing na bradavke. Je veľa spôsobou, chce to len vtip a...

maxalka

Katika88 ci kto to hovoril ze ked je niekto pekny tak amutomaticky nemusi mat stastie v laske je total pravda!!! Ako to si len kazdy mysli. Ako ja som neni namyslena, nemylsite si,ale tak mylsim si ze nie som najspatnejsia, a pozrite sa, som sama jak prst, ako to nie je tym ze by ma nikto nechcel, ale nikdy ma nechce ten dotycny kt. chcem ja, tak asi tak, aby sme v tom mali jasno. Ze hore uvedene pravidlo vobec neplati.

alinka

Mňa môj priateľ okukával asi rok a pol, aj mal číslo, ale nezavolal.... mala som vtedy iný vzťah. Nakoniec sa odhodlal, že nemá čo stratiť a volali a písali sme si asi 2 týždne, kým sme sa nestretli. Ja som nemala ani len predstavu ako vyzerá, ale zamilovala som sa do jeho hlasu a do sms-iek. A teraz sme už 3 a pol roka spolu.... :-)

mrakoplasa

no hojky,tak my sme mali dost srandovny zaciatok.
pozerala som si nicky na azete a vidim tam mrzky pes..pozriem si fotku a pisem:ved vobec nie si skaredy,a on mi odpisal,ze predstav si,ani pes nie som.
to bolo vo februari,odvtedy som zistila,ze je uzasne inteligentny,sympaticky,rozumny a neviem co este.
v maji sme sa stretli a aj ked je medzi nami skoro 10rocny rozdiel,je to uzasne.

keira

skus si zystit cisielko na svoj objekt a napis mu sms ktora akoze nemala patrit jemu hlavne nech je tam nieco pekne a vtipne...zareaguje ja som s tym svojim uz 2 a pol roka..

mia

po dvoch rokoch stravenych v anglicku som si myslela,ze v mojej dedinke na mna vsetci zabudli, kamarati z partie, su bud zenati, alebo mimo republiky a tak som si nedavala velku nadej na chalana. a cuduj sa svete, raz v bare ma bratranek pozval na drink a sedel vedla neho jeho sused, kt som velmi dlho nevnimala.slovo dalo slovo, po par tequilach nas napadlo si vymenit cisla a tym sa to vsetko zacalo. sme spolu neuveritelne stastni a planujeme sa buduci rok vziat.
z toho vyplyva, nikdy to nevzdavaj