Ako sa Vam podarilo zoznamit sa a zbalit Vasu polovicku?

ineska

katika88, napisala si to trefne.
poznam podobnu skkusenost-krasavica,vek28 a sama ako prst.a to je velmi prijemne dievca.

katika88

Naozaj si myslite ze pekni ludia maju automaticky stastie v laske?Ste na omyle, poznam plno takych a co doteraz este nemali ziadny vztah a pritom jedna z tych mojich kamosiek je pekna ako babika.Aj slusna aj inteligentna, no proste super baba a ma 21 rokov a frajer v nedohladne takze DADA takto to nefunguje.

mentoska

Ahojte!Ja som sa zoznamila so svojim milovanym ked som mala 15 a bolo to uplne netradicne a nahodou.Byvam na dedine a zarabala som si vykupovanim hribov.Jeden s tych co ich odoomna odoberali bol moj terajsi priatel.Tuzili sme po sebe od prveho stretnutia ale chodim sme spolu zacali az pred 2 rokmi a tiez len nahodou.Neviete si ani predstavit aky mame krasny vztah.Bola to laska na prvy pohla, teraz mam 21 a planujeme si pomaly svadbu.

mich

moje zoznamenie bolo zaujimave, na svadbe nas pridruzili, pretoze pridruzili vsetkych, ktory boli slobodni. no a ja som dostala prave jeho, ale bola to sranda, pretoze ked sme tam prisli, tak to bol jediny clovek, ktoreho som si ako prveho vsimla (stal nahnevany pri vchode a fajcil) a povedala som si, ze je zlaty. a ked pridruzovali, tak som na moje prekvapenie dostala prave jeho, bol nahnevany, lebo som bola vyssia od neho, ale tak prezil to a ked som sa prezula tak sa uz usmieval (bol neuveritelne sexy), cely ten vecer sme prekecali, pretancovali, prechadzali sme sa,... som si myslela, ze uz sa neuvidime ale o par dni mi napisal smsku, vymenili sme si e-mailove adresy a zacali si denno denne pisat a nakoniec prisiel k nam, ja k nim a isli sme na dovolenku, kde sme sa o tom rozpravali a zistili, ze kazdy z nas si myslel, ze balil toho druheho a uz je to vyse roka, co sme spolu a nevymenim ho za nic :)

daphne

chalan má podlam mna baliť babu,čiže...v prvom rade musíš vidieť, či sa jej nevnucuješ.a čim má aj ona záujem.lebo baby sú niekedy potvorz:vravia nie aj ked myslia ano, aby to nevyzeralo že hned potebe skočia aj ked to chcu.Ale to musiš vycítiť. Najprv nejaké očné kontakty, ak ta registruje - zaleží na tom kde to je-napr.na diske-požiadaj ju o tanec,chvilu prehováraj, ale ak nejde tak nenaliehaj, aby si nebol za dotieravca.pri tanci sa nanu moc netlac, daj jej volnost.pozvi ju naniečo.bav sa o všeobecných témach,žiadne sex.narážky,ak sa ti na nej niečo pochvál jej to(nechvál všetko,nech to nevyzerá ako lož).ak sa stebou v pohode baví, vypýtaj ci číslo-ak ti ho nedá nevadí, daj jej len svoje-ak chce nech sa ti ozve ona-a uvidíš.prípadne sa opýtaj či ju možeš odprevadiť-zariad sa podla odpovede.a viac ti radiť nebudem, aj ked by ešte bolo čo, ale najdôležitejšiaradaje, že si musíš všímať reakcie