Ako sa Vam podarilo zoznamit sa a zbalit Vasu polovicku?

sedmikraska

Ja som bola ozrata jak krava dva tyzdna po rozchode z byvalym a hladala som zaplatu. Z vecera som si moc nepamatala, ale rano som si nasla smsku. Kamaratky mi povedali, ze som bola moc pritulna. So smsky sa na druhy den stalo stretnuie a dnes to mame 1,5 roku- ale radsej uz tak pit nebudem :)

jjjulia

ahojte.ja som sa zoznamila s mojim chlapcom tak ze on isiel za svojou byvalou a mna zobral za mojim byvalim lebo som sa nemala ako k nemu dostat.no byvali sa na mna vysral a bola som sama.oni boli dobry kamarati.neskor si na mna pozhanal cislo a zacal za mnou chodit.dnes sme spolu uz dva rocky.prave dnes mame vyrocie.28.jula v sobotu sa konecne odhodlal povedat mi ze chce so mnou chodit.

sway

My sme sa s priateľom zoznámili v škole. Po mesiaci oťukávania na prednáškach sme začali spolu chodiť. Zbalil ma na svoje krasne oci a nadherny usmev.A už sme spolu 10 mesiacov.

sany518

No, takze u nás je to dosť komplikované. Zoznámili sme sa v podstate na internete, ale neskôr sme zistili, že on ma asi pred tým už asi videl na dni otvorených dverí na tej škole kam chodíme(mimochodom mám 17 a on 18).Neposlali sme si ani fotky ani nič celý čas to bol len nezáväzný chat, potom už aj smskovanie a nakoniec sme sa stretli a obaja sme sa na prvý pohľad do seba zaľúbili. Teraz sme už spolu rok aj pár dní a sme úplne šťastní. Máme to síce trošku ťažké kôli rodičom, lebo nám vytýkajú, že sme ešte mladí na taký vzťah, ale môj názor je ten, že keď sa niekto ľúbi, je to nezávislé od veku a ostatného. Prežili sme spolu už toľko toho, až sa mi zdá že je to večnosť, čo sme spolu a pritom je to len rok...oporou je ale moja mamina ktorá ma v tom podporuje a stojí vo všetkom pri mne. A napriek tomu, že sa máme tak radi, nestrácame nikdy rozum a do všetkého sa púšťame s čistou hlavou. Som rada, že existuje človek, na ktorom mi tak veľmi záleží.A PS: je to moja prvá láska, a verím, že aj posledná)...=o)

amanda

my sme sa stretli v obchode, on kupoval maso, ja ryžu... večeru sme už varili spolu a odvtedy ju varime každy dem :-) nikdy by som tomu neverila, ale je to tak a som rada, že to vyšlo

dudana

Ahojte, musim tiez suhlasit s prispevkami niektorych ludi tuna na fore... tiez nevyzeram zle, dokonca maju o mna zaujem mnohi chalani, ale co si clovek navybera, ked to tak neciti... ked sa vzdy zalubim do niekoho, kto o mna nema zaujem, alebo sa pripletie ina, co na neho hodi usmev a on sa mi zrazu straca v nedohladne... mam uz 21 rokov a za sebou len dva nevydarene a dokonca velmi kratucke vztahy, a skoncili prave kvoli tomu, ze ma dotycni chceli spoznavat skor len v tej intimnej oblasti, netuzim po tom spat s niekym hned po tom, co zistim jeho meno, alebo ukoncene vzdelanie, proste tuzim mat konecne normalny vztah s chalanom, co ma bude vidiet aj inak ako len sexualny objekt... a prave takeho som nasla, mam ho rada, aj ked o tom nevie... je to sranda, je mojim spoluziakom na VS a v poslednej dobe si velmi dobre rozumieme... ale je to len v tej faze kamaratstva, obcas nejaky flirtik... mame toho vela spolocneho, ale neposuvame sa dalej, mozno mi nie je sudeny, ale taky chalan ako on sa hlada tazko a v dnesnej dobe je skor raritou... asi preto ma tak nehorazne ocaril a co ho spoznavam viac a viac...zalubila som sa... mam uz len jedno prianie, prelomit svoju smolu na vztahy...

xxx1

KEby sme sa hrali na najdivnejšie zoznámenie, tak to vyhrám asi... my sme sa zoznámili v útulku pre bezdomovcov... ja som tam pracovala a on to tam svojim spôsobom života dopracoval... už tri roky sme spolu a dva spolu žijeme a je to super chlap :)Má niekto lepší príbeh?

raf

Ja ani nemam, velke naroky, len jednoducho sa mi stale stava to, ze tu ktoru chcem ma nechce a tu ktoru nechcem ma chce.
Ved prave ked mi priroda vravi, ze ta by sa ku mne hodila, tak by to mala zariadit tak aby to bolo aj z jej strany o tom istom, lenze neni, priroda a feromony su asi milne.
A ked sa mi aj dake dievca zapaci a tiez javi zaujem,aj cisla si vymenime, tak nakoniec sa ani nestreteme,
lebo dievcata zacnu spekulovat {a to sa mi stale vzdy ako naschval deje,ked sa mi zapaci a zacne mi na nej zalezat}a potom sa uplne odmlcia, a to zase ja uz sa tiez prestanem ozyvat aby som nebol doterny, ked mi ani telefon nezdvihnu, pripadne na SMS neodpisu do tyzdna.Nechapem, to ci robim potom stale tu istu chybu ci je to len smola na lasku, nechapem.
{a tie ku ktorym nic necitim tak take idu so mnou velmi radi vonku, takze z toho viem,ze niesom ani skaredy, ani divne neposobim ako daky slizak ci uchylak} - a vsade sa pise ze chlap moze byt pekny,ale ked otvori hubu a vyjadri sa ako nejaky nizkointeligenty blbec,tak taky nema sancu u dievcat! a ja praveze vidim vo svojom okoli ze taky blbeckovia maju nejaku kocku. a ja praveze ani zle nevyzeram, komunikujem celkom na urovni, koncim zachvilu vysoku skolu a nic z toho.

dancul

ja som ju zbalil na dikoteke povedal som jej ze dnes som mal v horoskope ze stretnem lasku svojho zivota - teraz sme spolu uz 7 rokov :)