výtok - bielozlty, zapacha

ema1987

ja mam zase iny problem vo stvrtok mi skncila menstrulacia a v nedelu som zacala mat vytoky ale nie take obycajne ale take hnedaste ale newem z coho to moze byt dneska je to uz 5 den co to mam takze idem asi k zenskej

alžběta

Dobrý Den,
Už asi půl roku mívám dost silný výtok. Je nazelenalé barvy, takový hrudkovitý. Nesvědí a ani moc nezapáchá. Potřebovala bych poradit jak to léčit anebo jestli třeba jít k doktorovi.
Předem moc děkuji za odpověd.
Alžběta

karinkaa

ahojte, prosim poradte mam 11 rokov menstruaciu som este nemala, uz mozno 2 roky mam vytok taky biely ale to je normalne no uz 3 den mam hnedy vytok nic ma neboli ani nesvrbi ale neviem co to znamena, PROOSIIIM PORADTE MI, dakujeeem pekne

jasom1cka

k téme ,,výtok",trpela som naň snád od malička,dnes mám 40-dsať,som po operácii maternice ktorú mi museli vyoperovať a cez to všetko som výtok mala nadalej...nedávno sa mi dostali do rúk kvapky z bylín:J.V.KVAPKY-od valoviča-femi a mám po probléme-výtok zmizol:):):):)dobre vám radím vyskúšajte ho,ak nezaberie treba zvýšiť dávku ako ja 20kvapiek ráno a 20večer,prajem skoré uzdravenie

laguna343

ahojte.
mám len 12 rokov a mam vytok.je biely niekedy az zltý a dosť hodne ma svrbi.
čo mam robiť?Mám ísť ku gynekologovi?
Inak mam ho uz asi pol roka.

anita

ahojte mam este len trinast ale uz aj ja mam take problemy vytok a zapach prosim poradte ale okrem moznosti gynekolog lebo tam urcite nepojdem

viva.viva

mala som podobne problemy...tiez vytok a nic nesvrbelo, taklze som nepredpokladala, ze to bude mykoza.....mykozy som sa dockala po liecbe antiotikami a entizolom (mala som zapal vajecníkov)...skus si pritlacit rukou na vajecniky alebo maternicu....ak ta to boli, chod urcite ku gynekologovi.....treba to preliecit antibiltikami...tu probiotika ani canesten alebo candibene nezaberu...tie budes potrebovat az po spomínaných antibiotikách :)))...drzim palce

ertedy

mamuz asi 4 roky biely,niekedy az hrudkovity vytok,ktory zapacha...neviete mi poradit ako sa ho zbavit,alebo ake lieky mam pouzivat?bola som uz aj u gynekologa,ked som bola tehotna a nic nezistil...poradte mi prosim