výtok - bielozlty, zapacha

jasminka563

kocky, zasadna chyba, kazda pisete "lekar mi dal nejake tabletky, masticky". treba uviest aj presne ake, potom sa clovek moze pohnut dalej

laura1023 - pokial ti lekar robil stery, tak musel urobit aj kultivaciu a citlivost na antibiotika, opytaj sa ho na co vysla citlivost

majkaaa - to co pises je jasna mikoza (kvasinky). laktacid ti na to nepomoze vobec. co sa tyka candibene, ten je na mieste, ale kedze ho uzivas sama a nepomaha tak uz mas s urcitostou vybudovanu rezistenciu. treba ist ku gyndosovi, povedat co beries a pytat si pripravok s inou ucinnou latkou ako klotrimazol (napr. dafnegin)

co sa tyka ostatnych, vytok nie vzdy suvisi s kavisnkami, ked aj nemusi to byt cista mikoza. ked si kupite canesten, candibene na volno v lekarni, nic tym neporiesite nakolko sami neviete ci mate len cistu mikozu. akurat co si vybudujete peknu rezistenciu a problem bude este vacsi. treba ist ku gyndosovi a nebat sa, urobia sa steri, kultivacia a citlivost a potom sa moze pristupit k liecbe.
ked uz to ale chcete robit ako samoliecitelky, kupte si ku canestenu atd rosalgin na vyplach ... pomaha okamzite (palenie, bolest odchadzaju behom 10 - 15 minut) a navyse ma zaber nielen na kvasinky, ale aj na bakterialne ochorenia

laura1023

ahoj,ja mam tiez vytok-biely nezapacha nesvrbi, uz ale 3 roky.Bola som 3x u gynekologa vzdy mi dal volake tabletky a masticky urobil steri a nic z toho mi nepomohlo.Mam 16 rokov a mama si mysli ze to je tym ze dospievam ja neviem uz co s tym. Vsade citam dbajte o hygienu,noste len bavlnenu bielyzen,nejest sladkosti a toto vsetko robim a stale sa to nezlepsuje uz som z toho na nervy.PORADTE MI CO S TYM MOZEM SPRAVIT
DAKUJEM

majkaaa

Ahojte,ja sa vas len chcem spytat ci niektora z vas uz mala vytok,ktory je hrudkovity a biely,vôbec nezapacha,len je to dost cudny pocit!Mam to vzdy raz do mesiaca a trva to priblizne 2-3 dni.Bola som u gynekologa ale on mi povedal ze to nic nieje,ale podla mna potom preco by som to mala?Pouzivam Lactacid a tabletky Candibene,ale nic z toho mi nepomaha.A ku gynekologovy uz nechcem ist,pretoze on to nevie vyliecit.Prosim vas aj nejaka z vas mala takyto problem,tak mi poradte co mam robit,som uz zufala a takto zijem uz rok.Dakujem

lawren

boze babyyy.... co je s nami? mna tiez trapi to, co vacsinu z vas... bielo zlty zapachajuci vytok, obcas hrudkovity... uz straasne dlho.. a tiez sa bojim ist na gyndu :((( zeby prekliatie sedemnastiek?!

asined24

Chcem poradiť aj ostatným... Mne výborne pomohol CANESTEN 1. Dočítala som sa tu o ňom, vyskúšala som, tak chcem odporučiť aj ostatným... Mala som tiež zapáchajúci výtok, farba do žlta.. Canesten 1 je iba jedna tableta, ktorá sa zavedie hlboko do pošvy.. Žiadne starosti s tým nie su.. pomaly sa rozpúšťa a dlhodobo pôsobí... V letáku píšu, že do 4roch dní by malo byť všetko OK.. Už v prvý deň sa to zlepšilo.. Vyskúšajte, použitie je rýchle, jednoduché... Určite pomôže takmer každej z vás...

asined24

Chcem poradiť aj ostatným... Mne výborne pomohol CANESTEN 1. Dočítala som sa tu o ňom, vyskúšala som, tak chcem odporučiť aj ostatným... Mala som tiež zapáchajúci výtok, farba do žlta.. Canesten 1 je iba jedna tableta, ktorá sa zavedie hlboko do pošvy.. Žiadne starosti s tým nie su.. pomaly sa rozpúšťa a dlhodobo pôsobí... V letáku píšu, že do 4roch dní by malo byť všetko OK.. Už v prvý deň sa to zlepšilo.. Vyskúšajte, použitie je rýchle, jednoduché... Určite pomôže takmer každej z vás...

Nene9

Ahojte...chcela by som poradiit...ked mi koncila menstruacia...uz skoro nic som nemala...mala som pohlavny styk...od vtedy ubehli dva tyzdne....a mam biely hustejsi vytok....je to priznak tehotenstva..??...alebo si len namyslam? prosim was poradte mi a napiste mi na moj e-mail:( bojim sa ze som tehotna a ani neviem preco....zle mi ani moc nieje obcas hlawa..a unawa ale to som mala aj predtym....dakujem

veroonika

ja mám tiež výtok, pred pár rokmi som bola u gynekologičky.. spravila mi vyšetrenie.. výtery atď. a povedala že ona mi na to nemá čo dať nič sa nenašlo, tak som ju zmenila, a nedávno ma to tam začalo svrbieť, iný výtok a tak.. tak som išla k inemu dokotoriv... ten mi pvoedal že mám pleseň, povedala som mu aj o tom bielom výtoku.. čo mám furt a stále ma to obťažuje... a dal mi nejaké tablety vaginálne, a antibiotiká, myslela som si že ten výtok zmizne, ale nezmizol, pleseň odišla.. ale výtok stále trápi a už neviem čo stým, je mi to trápne ... ale keď mi tam nič nenašiel doktor tak čo to je? čo s tým?? ach...

anonymka261

POTREBUJEM POMOC...US DLHSIE MAM NEPRIJEMNE ZAPACHAJUCI ZELENO-ZLTY HRUDKOVITY VýTOK...NIEKEDY JE HRUDKOVITY NIEKEDY JE TEKUTY....VELMI MI TO VADI A NEVIEM CO MAM ROBIT...TERAS MA SVRBí VONKAJSIA CAST VAGINY....NECHCEM IST KU GYNEKOLOGOVI PRETOZE SA HAMBIM..MAM 17 ROKOV..JE TO NORMALNE??CITALA SOM ZE TO MôZEM MAT AJ S KONDOMU...ZE TO MôZE BYT ALERGIA NA KONDOM...NOO MNE SA TO MOC NEZDA LEBO PRED PRVYM SEXOM SOM MALA TIES TIE VYTOKY...NIEKEDY MI PRIDE TRAPNE ZE KED MA PRIATEL PALCUJE ZE MA OD TOHO VYTOKU CELE PALCE:( CO MAM ROBIT??PLLLS PORADTE....dakujem