výtok - bielozlty, zapacha

ellie

dodanko jasminka ma pravdu.. jedine riesenie je zajst za gynekologom, pravdepodobne ide o kvasinkovu infekciu, dostanes antibiotika a za dva tyzdne si v poriadku.. my ta tu nevyliecime..

jasminka563

to co kazdej treba poradit ... ak mas problem dlhodobejsi/vaznejsi, treba hladat pomoc u gynekologa, nie na fore, tak sup-sup na navsetu, urobis pre seba najlepsie. za ten cas pokial pali/svrbi, aplikuj rosalgin-ove vyplachy

dodanko

rada by som chcela aby ste mi pomohli neviem uz co mam robit uz dlhsi cas mam problemy z vytokom najprv bol biely tvarohovity a neskor bol hlienovity a zlty nezapacha ,a trva dost dlho mam aj palenie v posve ,mozte mi poradit prosim

jasminka563

playboyka - kludne ti viem dolozit komplexnu ucelenu studiu ze Rosalgin s Lactobacilmi nerobi absolutne nic (samozrejme vynimka moze potvrdzovat pravidlo). takisto vela gynekologov ma s nim velmi dobre skusenosti ci uz pri liecbe alebo dolieceni.
co sa tyka spominanych Lactobacilov, nie su s nimi az take dobre skusenosti a obnova neprebieha tak rychlo ako sa uvadza. ked uz nieco na obnovu vaginalneho prostredia tak Feminella Vagi C. prosta kys. askorbova s riadenym uvolnovanim, do 24 hodin obnovi prirodzenu mikrofloru. co sa tyka ceny, je na tom tiez dobre, 6 eur za jedno balenie (6 tabliet)

kika972007 - isteze, kupis v hociktorej lekarni, je to volny predaj

playboyka

baby pozor na spominany Rosalgin, ano je sice dobry zabera okrem mykozy aj na bakterie napr streptokoky ale v posve znici aj to "dobre" prirodzene prostrtredie ake tam mam byt tak vzdy po nom nasadit lokalne nejake lactobacili na obnovu zdraveho posvoveho prostredia napr. FLORAGYN ale GYNOCAPS-tie su volnopredajne alebo Gynoflor sice na predpis ale ten je NAJ

jasminka563

kika972007 - Rosalgin mozem len odporucit. posobi jednak antisepticky (protizapalovo) aj analgeticky (tlmi palenie, svrbenie). ucinok pocitis prakticky okamzite. dostat ho kupit v kazdej lekarni ako 6 sackovy (cca 5 eur) a ako 10 sackovy (nieco cez 7 eur). idealne k nemu kupit aj irigator na vyplach (necelych 5 eur) nakolko dany problem nie je len na povrchu ale aj vo vnutri. cio sa toho irigatora tyka, je to jednorazova investicia a mas ho prakticky na cely zivot

kika972007

awojte,mam 15 a 6 den ma trapi vytok je husty a v nom su biele hrudky stasne ma to tam dole svrbi a pali uz neviem co robit,prosim poradte nejaky domaci liek lebo k lekarovi sa chystat nechcem