výtok - bielozlty, zapacha

aluska

a co ze mas len 14?chces byt zdrava?alebo si chces uz teraz znicit zdravie?tak utekaj k doktorovi..zdravie mame len jedno...a kedze hovoris ze predtym bol vytok ok, a zmenil sa, tak to nevesti nic dobre...ak nechces mat zapal tak k doktorovi chod..to nie je hanba

teruus

AHOOOJ, pls.....mam 14 rokov, vytok som mala do minuleeho mesiaca uplne v poho.....ale teraz sa mi zda ze nieco nie je v poriadku, pretoze ho mam biley ale akoby s takymi nitockoma sivimi, alebo aka to je farba, taqa do seda........bojim sa ist ku gynekologovi, predsa mam len 14...ale zaroven sa bojim.prosim neviete co to moze byt &???.....pomozte mi

Kuki131

Dobry den uz asi take 3 roky mam zlty vytok ktory zapacha, normalne aj masturbujem...bojim sa ze nedostanmem menzes....mam 13 a nic...ma to nejaky suvis?

alzbee

Hausinka:neboj sa, pokial toho vytoku nie je extremne vela, nesmrdi, nic ta nesvrbi a nie je nejakej hrckovitej konzistencie, tak sa nemusis bat...kazda zena mava vytok, ked pride do puberty a potom po zbytok zivota ho ma stale (teda priznam sa, ze neviem, ci ho maju aj zeny po memopauze), pretoze posva ma kysle prostredie a tymto vytokom si to prostredie udrziava, udrziava si vlhkost a sama sa akoby cisti:))