výtok - bielozlty, zapacha

knip

Ahojte, po menzese mám biely niekedy hrudkovitý výtok a strašne zapácha . Trvá to asi týždeň a potom mám už iby výtoky bez zápachu az kým príde menzes a to sa opakuje dookola. Dá sa kúpiť nejaká masť alebo musím ísť na gyndu. Díky

aluska

misha su to kvasinky...chod k doktorovi lebo ani obycajne kvasinky nie su sranda....tam ti nepomoze ani krem, to treba zvnutra liecit..

M.ish.A

Dobrý deň, mávam výtok ako každá iná žena a vždy v poriadku, ešte dávnejšie som mala taký výtok že to až svrbelo, mala som z neho hrudky, a nepríjemný zápach, nie ako rybyna, neviem to opísať a na dotyk ma bolel clitoris, bála som sa ísť ku gynekológovi, nič som nerobila nedávala som tam žiadne krémi, stačila mi ranná a večerná sprcha, hadicu som si nastvila na vagínu, bolo to príjemné ... po pár dnoch to prestalo. Teraz mám iný problém nemám žiadne červené bodky, či ani ma to nesvrbí výtok tiež zvláštne zapácha, a niesú to hrudky ako ryža, len také miestami ako keby ten výtok bol zlepený na kúsičky, čakám menštruáciu a niesú to kvasinky, a rozmýšlam mám ísť teda už k tomu gynekológovi ?

aluska

donuskaaa to ti povie doktor..ak je vytok do zlta alebo zapacha tak to neni dobre..takze chod k doktorovi...ak chces predist nejakemu problemu

Donuškáá

ahojte .. máám 13rokov.. a chcem sa spýtať či je to zlé ked mám výtok bielo,žltkastej,priesvitnej farby. A občas zapácha. Menzes už mám.

aluska

pokym je vytok biely alebo prisvitny a nezapacha tak je to ok...ved kvoli tomu existuju intimky...je to prirozdeny sekret posvy ktory udrzuje prostredie v posve take ake ma byt...pokym sa vytok zmeni na zlty,zeleny alebo krvavy a zacne zapachat, tak to uz znaci nejaky problem

aluska

jaj tak potom ja som uz chora 10 rokov a dalsich 90% zien...never kamaratkam, nic o tom nevedia, tak ako aj ty...preco sa nespytas mamy?

stiefelchen

Chod okamzite k lekarovi! Nelieceny zapal moze vyustit do chronickeho ochorenia a viest v najhorsom pripade az k neplodnosti!
Neboj, neboli to-drzim päste :-)