výtok - bielozlty, zapacha

miešanka

cukricek, poznáte Aniónové liečiace vložky. Tu sú základne vlastnosti:
1. Pri výrobe vrchnej vrstvy sa používa veľmi tenká bavlna, ktorá bráni kontaktu pokožky s vlhkosťou.
2. Aniónový čip. Táto vrstva pri používaní generuje kondenzované anióny, ktoré upevňujú zdravie, imunitu, odstraňujú z tela toxíny, ničia baktérie a nepríjemný zápach.
3. Vzduchopriepustná vrstva zo super tenkej bavlny.
4. Vrstva, ktorá obsahuje silne absorbujúci materiál, ktorý mení presakujúcu vlhkosť na gél a tým bráni nepríjemnému lepivému pocitu.
5. Vzduchopriepustná vrstva zo super tenkej bavlny.
6. Termostabilizujúca spodná vrstva dokáže prepúšťať vzduch, čo umožňuje vyparovaniu vlhkosti, zabezpečuje vetranie a efektívne bráni nepríjemnému pocitu mokra, ktorý vzniká medzi vložkou a telom.
7. Fixačná páska z potravinárskeho lepidla, ktorá sa dokáže prispôsobiť pohybom tela

cukricek3223

jajkafr.....dakujem peknee za odpoved..noo sak heeej...ale sakk ona to mala tiez v 16--..ako jaa..noo sakl nevadii uviidiime...snaad too bude f poradecku..ale inak dakujemm..

jajkafr

cukricek
každá sme iná... takže ak tvojej mamke nepomohlo nič na výtok neznamená, že to nepomôže ani tebe... uvidíš doberieš lieky a možno sa to prejde ... držím palčeky.

cukricek3223

dobry den..ja mam tiez taky problem..mam uz 2 mesiace strasne zapachajuci vytok..bola som u gynekologa a povedal mi ze mam zapal..dal mi tabletky posvove gulocky tzv..GYNOFLOR A MACMIROR...ze ked to doberiem tak by sa to malo ustalit a malo by ma to prejst..lenze s mamou som sa o tom rozpravala a povedala ze mi to neprejdee...ona to mala tiez..a strasne sa bojim..mam priatela uz rokkk a tie vytoky som zacala mat po prvom pohlavnom styku..myslite ze sa z toho vyliecim??dakujem pekne...za odpoved..

meggy10

matulyk tehotna niesi, najlepsie bude ked navstivis gynekologa, ale tehotenstvo to nieje, nabuduce sa chran a nebudes mat pochybnosti.

matulyk

Mám 17 rokov v piatok minuly tyzden som mala nechráneny pohlavny styk a 2dni na to som dostala menstruaciu . a teraz uz mi skoncila a mavam taky vytok ze z hrudkami cervenimi...mozem byt tehotna? je to nejaky naznak?prosim o radu..a dakujem vopred...alebo mi napiste na nick m.a.t.h.a1

Lucia78

Ahoj ..mam 16 rokov, chcela by som sa spytat...poslednu dobu(je to asi tak mesiac) tak ked mam vytok nie je bielej farby ale takej malinko mierne ruzovej...taka bielo-ruzova a neviem preco ho taky mam...mozem mat zapal? a cim sa to mohlo sposobit

datelinka

mas kandidozu, tak si skus kupit candibene,a elbo sa popytaj v lekarni. ak ti to neprejde, bude potrebne navstivit gynekologa, predpise ti vaginalne capiky.