sklamany/a laskou? napis sem

Príspevok v téme: sklamany/a laskou? napis sem
Soraja

ahoj ludia, napadlo ma zalozit tuto temu. Je tu vela ludi, ktori su sklamany laskou, ci uz su po rozchode, alebo maju zlozity vztah alebo manzelstvo. Myslim, ze tu by sme si vsetci mohli psiat svoje pribehy a skusenosti a aj nejake tie rady. A navzajom sa podrzat. Len dufam, ze tu nenastanu hadky typu, ze su horsi muzi, alebo zeny. :-)))) Navzajom sa mozme vsetci podrzat a vykecat sa:-)))

heureka

hups....sa ospravedlnujem asi som to vase stasticko zakrykla.. ale ked ja sa bala ze nebude ten spominany festival :) ale nie...je to strasne co tu citam..ake hnusoby to po svete behaju a uplne najlepsie je ked si ani neuvedomuju ako ublizuju...chcem mat sdce z kamena...aspon na par dni...jeeee uz si predstavujem ten klud a pokoj :) sibe mi...ale to z toho vsetkeho :D
...a inak kde mame soraju zakladatelku temy?

petra123

...sialene som milovala jedneho chlapca... par-krat ma vyuzil az som zistila zo zopar naozaj overenych zdrojov, ze nas bolo viac....mal dokopy 5 bab... to tie hnusne internaty... a nemozem na neho zabudnut aj ked si dookola hovorim ze je to hajzel... aj teraz ked sa s nim rozpravam ako kamoska tak ma to strasne boli... som hlupa ja viem, ale mne nejde zabudnut... pritom mam vela napadnikov, ale ja sprosta myslim len na toho... viem, ze som fakt hlupa, ale ja uz nevladzem, stale placem a neviem zabudnut a stale si premietam v hlave tie baby a ziarlim....a hovorim si, preco zrovna on patri do tej kategorie suknickarov, lebo inak by bol fajn...

wandaw

Prihlasujem sa do klubu sklamanych. Rozisiel sa so mnou priatel uz viac, ako pred rokom kvoli svojej dlhorocnej byvalej. Medzitym sa par krat pokusil obnovit vztah a ja som vzdy naletela. Takze vlastne seria sklamani. Teraz sa znova pokusa o navrat a ja uz nevladzem... Kedze spolu pracujeme, nemam moznost sa vyhybat mu, ale teraz uz siaham skoro na vlastne dno. Utrpenie nad utrpenie.

SHAKTI

lebo laska i bolest,je jedna emocia...tolko kolko je lasky je aj bolesti..vsetko je iba jedna emocia,aj hnev,nenavist...neviditelna "hmota"- energia,ktora sa pretvara..preto sa tak lahko a rychlo menia emocie a niekedy aj dost radikalne..z velkej lasky,velka nenavist..a tak..
sme tu z lasky,pre lasku a koli laske..milovat a trpiet..to je zivot!z lasky sa rodime,pre lasku umierame,pre lasku dokazeme aj nemozne,sme schopni vsetkeho..
hlavu hore sklamani!! kedze je to "iba"energia..obmiena sa...strati a znovu vrati :-)

gomez

:)) na titaniku boli všetci aj zdravý aj bohatý, len to šťastíčko...
Takže sa to dá parafrázovať ako "byť v pravý okamih na správnom mieste". :))

janka

Laska je krasna len preco tak neskutocne clovek ktory lubi nakoniec velmi trpi?Vraj nemilujem po 6 rokoch,nie milujem tak ako najviac viem a to je asi chyba.

riuska

tak to sa mozeme iba tesit, ze tu nie je vela prispevkov.. vsetci su stastniiii :) paraaaada :) tisko vam budem zavidiet ;)