On chce, ja nie

leah

myis, mne zase nejde do hlavy, preco si mala vztah s chlapom o ktorom si si myslela, ze je neplodny a ty si jedneho dna dieta chcela mat...Hrozne ta bolelo brucho v noci? To moze signalizovat aj potrat. Vies co, do toho ti nikto nemoze zasahovat, fakt nie. Ked uz teraz to dieta nenavidis, radsej urob to, co si myslis, ze je vhodne. Su zeny, ktore mali nechcene dieta a len si tym znicili vztah a zivot, vobec k tomu nenabudli ziaden cit...A to si nevedela, ze po dobrani antibiotik sa treba chranit este 7 dni inak? A napokon, ked je "neplodny", naco si brala hak? Je to cele divne...

myis

Ahojte. Dnes som bola na gynde. Som tehotna 6 tyzdnov. Mam aj foto. vsetci sa tesia len ja nie. Sabi, tak som dopadla, ze som teraz iba viac dopletena. Niekedy ma pochyti taky pocit, ze ok, necham si ho, ale vacsinu casu ho nechcem.. Aka antikoncepcia? No antikonc je dobra, lenze ja som brala antibiotika. A to akosi poondelo ich efekt. Plus moj priatel je neplodny tak ja uz fakt neviem. Vsetci sa na tom smeju

leila

naco je potom dobra ATK ked zlyha? to je na hovno..to tabletky boli? aspon viem ze nemam nikdy brat lebo aj tak nadarmo

saba

Ahoj myis, tak ako si dopadla na gynde? Stále je ti tak zle? A už si rozhodnutá. Držím ti palce, nech sa rozhodneš akokoľvek.

jaja

ano presne,ale som proti aj preto,ze aky to ma vplyv na psychiku baby,po cely zivot to so sebou niest...a ano,mozno ma kopa bab zasebou potrat a ostatni o tom nevedia,ale vedia to ony same...takze premyslaj par dni,dnes sa hlavne vyspi,aby si mala zajtra energiu,dobre?idem uz spat papa a drz sa,verimz,e to nie je lahke