Triregol

baaarbooorkaaa

ahooojte..chcela by som sa spytat tych zien co uzivaju tri - regol..ZENY ked ste si ju davali prvy raz ako to funguje??v prvy den ako dostanete menzeees ci az potom niekedy..?? diiiq.. :)

lucik

ahojte baby .. ja som brala Tri-regol asi 6 rokov nemala som ziadne problemy az som raz zbadala na nohe sa mi zacali robit vejariky ziliek.. sice som nevedela ze to moze byt antikoncepciou. vela som citla a veru ze to mohlo byta aj tym. Mama ma krcove zili.. tak teda som zmenila po dohode tabletky na lindinete20 ale tie som brala rok uz som vysadila.. lebo sa mi brucho nafukovalo stále teraz som uz bez chémie.. uz ju nechcem nikdy brat..

mimka

ma tu niekto skusenosti s nehormonalnou antikoncepciou pharmatex???...nezvykne pri pravidelnom uzivani par dni meskat menstruacia,alebo prist skor?.....dakujem :)

lilaaa

No v letaku je napisane ze sa ma zacat brat v prvy den menstruacie a nic viac..To mi predpisala doktorka pretoze pri novynette som vzdy okolo 17. tabletky zacala krvacat,co trvalo az do zacatia noveho blistra a zevraj triregol by mi mal pomoct..tak ved vyskusam,uvidim a ked nebude dobre vymenim

machulka006

lilaaa - ja som prechádzala z novynette n yadine a nomrmálne som urobila 7 dňovú pauzu, ale ak nechceš nemusíš ju urobiť... veď pozri v letáku TriRegol...inak, prečo prechádzaš z novynette na takú zastaralú antikoncepciu ak sa smiem spýtať?

lilaaa

ahojte.Prechadzam z Novynette na triregol,len neviem ci si mam dat sedem dnovu prestavku alebo rovno po dobrati Novynette mam zacat s touto novou?Ako ste to urobili vy?

mata

ahoj-aj ja som ho uzivala,ale len kvoli tomu aby som mala menzes,kedze som v 3 mesiaci potratila a odvtedy som nemala.problemi som ale vobec nemala ani s jednou antikon.ktoru som uzivala.