Triregol

hifi

Ahojte. Zostali mi 4 nenacate blistre Tri-regolu. Datum pouzitia je to 8/2012. Rada by som ich predala povedzme za 13 eur. Ak by ste mali niekto zaujem ozvite sa. Byvam pri Bratislave, popripade Nitra.

jankkka

Ahojte kocky, beriem triregol s prestavkou uz asi tri roky a sedi mi lepsie ako nizkohormonalny mercilon(ten mi vobec nerobil dobre). Nepribrala som z neho, mensturacia sa mi upravila, nemam mikozy ani nic podobne. Jediny nedostatok je v tom, ze som sratila chut na sex..

18ludka

lilaa som na tom presne tak ako ty ..mam ten isty problem s novynette a prave prechadzam na 3regol ...napis mi prosim ako si dopadla?? ci uz sa ti to upravilo..dakujem

slnecko 33

Kočky a čo hovorite n NOVYNETTE to je moja nova asi už 4 antika.....a Petuska 82 neboj tehotna neostneš po troch mesiacoch je dost na to aby si telo zvyklo ja nečakama ani tri mesiace

neffertittyy

Caute baby. Chcem sa spýtať, či gynekológ predpísal túto antikoncepciu na stimuláciu, zväčšených prsných žliaz a aby sa "vstrebali" či to zabralo za koľko to zabralo a aké máte s tým skúsenosti. Po akej dobe zaberú proti tehotenstvu? Zaberajú aj proti bolesti prsníkov? Priberá sa po nej fakt? ďakujem

nikoll

ahojte prepacte to bol omil ja nemam kramy ale iba taky spinavy vytok,neviem s cim to suvisí ak mi viete niekto poradit prosim piste,dakujem