Triregol

nikoll

chcem sa spytat ja mam triregol uz skoro rok a ziadne problemi nemam no doporucuje sa aspom jeden mesiac vynechat no teraz ked som bez tabletiek som zasa dostala kramy aj ked ich este nemam mat je to normalne?dostala som ich o 14 dni po skonceni tych predtym,,,dakujem za vasse odpovede

monika36

Ahojte, ja beriem triregol ako horm.liečbu nakoľko som v prečasnom prechode. Beriem ho len tri týždne, som zvedavá ako zabere. Lekár mi ho predpísal práve kvôli tomu, lebo má viac hormónov. Dúfam, že pomôže-bez vedľajších účinkov, keby som trocha pribrala, to by mi ani nevadilo.

kwietockaa

Ahojte baby.Ja beriem 3regol uz pol roka a nemam žiadne problemy az na 2..tym prvym je ze som pribrala asi 5 kil, ale ani to na mne nevidno len troska na brusku a na prsiach,ale to by som nebrala ako problem:Dale neviem ci je to z mojho neustaleho papania vecer alebo z HAK. tym druhym je ze ked som 3regol nebrala bola som uplne zdrava nemala som ziadne zapaly ani nic podobne.Ked som zacAla brat 3regol mala som asi 3krat mikozu:(neviem ci je to z 3regol.teraz by som chcela HAK zmenit pretoze som pocula,ze 3 REGOL obsahuje velke mnozstvo hormonov,ktore zbytocne zatazuju organizmus, tak mi to povedala doktorka cize predpokladam, ze tu mikozu mam z 3regol...este chcem dodat, ze 3regol som si naordinovala sama no po rozhovore z lekarnickou ktora mi ho odporucila samozrejme moj lekar o tom vie...tak baby úrosim vas napiste mi nieco o tom ci ste poculi o hak a mikoze alebo vlastnu skusenost..dakujem krasne a pekny den:)

lujianka

petuska82 urcite nebudes tehotna nemusis sa bat...
ja som uzivala triregol rok a uplne mi sadol..mozno som pribrala tak 2 kila ale neviem ci to bolo prave HAK..ale inak bola super teraz idem na inu tak uvidime co to bude somnou robit, dufam ze sadne

lili9

Ja´som brala triregol 3mesiace.Antikoncepciu som si musela dať zmeniť lebo sa mi z nej točievala hlava a bolo mi z nej neustále zle.Je jasné že na každého pôsoby inak.Ale triregol si myslim že je dosť stará a má dokonca až 3hormony ktoré nepôsobia dobre.

petuska82

beriem tabletky triregol uz tri mesiace a teraz som mala s partnerom pohlavny styk beriem tabletky stale pravielne..mozem ostat tehotna? alebo sa nemusim bat aj ked sme nepouzili kondom??este mam pred stebou dve tabletky a maju mi zacat moje dni ..dakujem za skoru odpoved

lucka

prave zacinam pozivat tabletky triregol chcela by som sa opytat po kolkych dnoch uzivania tabletiek triregol mozem mat s partnerom bez strachu ze otehotniem sex? a moze ist naplno? je to 100% že neotehotniem? ked tabletky uzivam kazdy den .dakujeemm za odpoved

fire_girl666

prave zacinam pozivat tabletky triregol chcela by som sa opytat po kolkych dnoch uzivania tabletiek triregol mozem mat s partnerom bez strachu ze otehotniem sex? a moze ist naplno? je to 100% že neotehotniem? ked tabletky uzivam kazdy den a po 21dnoch mam 7 dnovu prestavku ? prosim odpoved ... dakujeemm

alzbetka

no ja som ju brala asi tristvrte roka, ale mne nesadla..nenormalne som zacala priberat..najprv som to pripisovala skuskovemu, ale pokracovalo to dalej a spolu som pribrala asi 8 kil...zmenila som ju a tie kila sa zasa sami stratili..