Piercing v jazyku

nwbjdcbb

ahojte..dala som si piercing do jazyka vcera a prepych nebolel. V noci mi to trochu napuchlo ale zevraj je to najhorsie v tretí a štvrtí den. papam len polievky a detsku vyzivu. Mliecne vyrobky sa nemozu jest vobec! lebo to napuchne este viac. papam strasne pomali lebo to boli. Ja som si to dala aj zo sestrou a ta si to chce vybrat lebo ju to boli a ze ju boli aj hlava. Ale mna to az tak moc neboli ta bolest sa da vydrzat.Pravidelne kontrolujte dotiahnutie guliciek. Po kazdom jedle si to cistim joxom. Mam kamaratku ktora si to vybrala lebo bola hadna a chcela sa najest. Druha kamaratka to ma a ta si to tiez vybrala lebo jej to zle prepychli a stratila chut. No ale to zalezi podla toho komu si to davate prepychovat. A mam papierik ako sa o to starat a tam je ze " Nezabudajte! predovsetkym na vas zalezi za ako dlho a ako dlho sa piercing zahoji". Tak moj nazor je ze ta bolest sa da vydrzat len treba chciet. A nevahajte a dajte si to! :)

Mala_lily

Vanes myslíš že ti dajú nejakú špeciálnu tyčku alebo piercing do jazyka? ... Na začiatok dostaneš ocelové guličky s takou dlhšou tyčkou to kvôli tomu keby ti opuchol jazyk.Potom ti povie ten kto ti to bude robiť že aby si prišla keď ti jazyk odpuchne a nebude to už tak bolieť a dlhú tyčku ti vymení za kratšiu.Ja si už dobre nepamätám kedy som si ja menila guličky za umelé ale určite to bolo keď už som jazyk mala odpuchnutý a už ma to nebolelo.Hlavne si po každom jedle vypláchni ústa ústnou vodou ja som požívala LISTERINE ... Piercing si zbytočne nechytaj prstami aby si si nezaniesla nejakú infekciu.A vyvarovať sa niektorým jedlám ale to ti už povedia všetko v štúdiu kde si dáš robiť pierc :)

Vanes.

A ešte som sa chcela spýtat že ked mi to prepicnu že či mi daju niaku špecialnu tu . do jazyka. a ked hej tak kolko to musím nosit kedy si možem vymenit ten piercong? :( :(

Mala_lily

Ja mám piercing v jazyku už tretí rok.Čo sa týka prepichu môžem ubezpečiť že prepich naozaj vôbec nebolí! Čo sa týka piercingov na tele je jazyk myslím tým najmenej bolestivým miestom na prepich.Mňa jazyk bolel troška až potom keď mi trocha opuchol a niečo som jedla ale inak sa to dalo vydržať a za pár dní to prešlo.Inak je to individuálne niekomu jazyk nemusí opuchnúť vôbec.A čo sa týka zubov môžem zatiaľ povedať že mne to zuby ani sklovinu nepoškodilo a to už ho mám tretí rok.Možno je to aj tým že tam nemám guličky z chirurgickej ocele ale iba umelé a tie by nemali zuby nijako poškodiť.Mám iba ocelovú tyčku.Ale samozrejme aj toto je individuálne či to niekomu zuby poškodí alebo nie.V každom prípade už viem že mi je ten piercing na nič ale aspoň sa mám sčím pohrať :D

Vanes.

Ahojte ja som sa chcela spýtat či to bolí?? lebo niektorý hovoria že jak svona a niektorý že vobec tak ja newiem.prosím poradte mi :( :)

cherryR

neriskovala by som to...je s tým spojená zvýšená kazivosť zubov...dokonca aj ľudia ktorý nikdy so zubami problémy nemali sa sťažujú že ich bolia, majú zrazu kazy,alebo im dokonca zuby praskajú alebo sa lámu....tak pozor! ani zubár to nepochváli....väčšina ľudí čo poznám si piercing z jazyka vybrali...pre svoje vlastné dobro...

Vikuš

Ahojte... Chcem si dať piercing do jazyka ale bojim sa toho čo tu už viaceri spomínali že sa z toho strašne kazia zuby :( a to ja nechcem .. je to pravda alebo to tak neumí byť ? ... Keby niečo tak mi môžte napísať na Pokec ( bejby_anjeliq ) .. ďakujem :)

šašo jano

ahoj prosim mam 2dni pirsing v jaziku a zdola pod sankou sa mi urobila taka uzlina je to vazne prosim???richlo odpiste prosim

danco janco

ahoj mam pirsing v jaziku 2dni nevadi ze fajcim na to? mam to este stale napuchnute ale uz neblo iba ked sa mi zachiti o predne zuby a skusal som normalne jest este to bolelo to nevadi? inadz jen cez slamku polievky atd....