Piercing v jazyku

jankaaaaaaaaa

ja som mala piercing v jazyku asi 4 roky, kazili sa mi viac zuby, a asi sa tym narusuje aj sklovina a na predtnych dolnych zububoch kde sa casto dotyka piercing dasna a zubov sa mi medzi tymi zubami spravili strasne medzery, zubarka mi povedala ze piercing velmi skodi na zuby.. to co sa tyka imunity atd, to neviem posudit..
ja som si ho vybrala lebo som zistila ze ten piercing vlastne na nic nieje dobry, ani ho nevidno ani nic, je dobry akurat nato ze clovek do neho kuse ked je nervozny, co nici zuby. je to zbytocnost.

piercing

\"dobre\" tym si ma velmi nepotesila... ci pana, toto ma odradilo este viac...
ale tak velmi pekne dakujem za radu a nazor, este nad tym budem musiet poriadne pouvazovat a porozmyslat...

piercing

"dobre" tym si ma velmi nepotesila... ci pana, toto ma odradilo este viac...
ale tak velmi pekne dakujem za radu a nazor, este nad tym budem musiet poriadne pouvazovat a porozmyslat...

dobre

kolegyna ma asi tri roky piercing v jazyku. zuby sa jej z toho nekazia, troska sice inak rozprava, ale zvykla si na to. co ale je horsie, nejako sa jej zrutila imunita a hlavne stratila chut do zivota. prestala ju bavit praca a ako sa mi nedavno priznala, nevie co so sebou. rozisla sa s chlapcom a ma strasne depky. ked zistovala co sa deje, jeden lekar jej povedal, ze to vsetko asi sposobil ten piercing. lebo vraj cez jazyk prechadza nejaky akupunkturny bod a jej sa pri prepichnuti porusil. a to jej zacalo robit problemy. ma to vplyv aj na imunitu aj na psychiku. ked mi to povedala, tak som si spomenula, ze napr. v cinskej medicine sa robi diagnostika z jazyka, lebo udajne na jazyku su premietnute vsetky telesne organy. ten lekar povedal kolegyni, ze najnebezpecnejsi je piercing v jazyku, pupku a na uchu. ostatne miesta nie su uz take kriticke.

piercing

ahojte ludia.. uvazujem nad piercingom do jazyka, no mam mensie obavy z jeho hojenia a vplyvu na zuby... :(
ako dlho sa hoji???
taktiez sa chcem spytat ludi, co ho maju, ci sa vam velmi, alebo resp. nejako poskodili zuby???
nema to na ne vplyv, ked ti piercing neustale do nich naraza???
neposkodi sa tym zubna sklovina???
a taktiez nie je tu nejaka moznost, ze zacnem suslat alebo nieco podobne???
viem ze to mozno znie blbo, ale tieto veci mi fakt vrtaju hlavou a tak trochu ma od toho odradzaju...
dakujem vam za odpoved... =)

xdanielax

je tam jak keby taka mala stopa, jazvicka, ale vcelku nenapadne. Ked sa na to nikto nezameria tak si to urcite nevsimne. A zararastie to hned.

Chilly

keď si to date dole tak vidno na jazyku velku jamku alebo je to neviditelne...? jednoducho čo tam potom ostane keď to už enchcete nosiť ?dik

dezik

čavte ludia :)aj ja chcem pier.ja sa nebojim ani toho prepichu ale toho napuchnutia:/ bo ked som si dala pierc do obocia ta mi to napuchlo tak ze sem skoncila v nemocnici na antibiotikách ale pierc v pupku sa napriklad zahojil rychlo a dobre:/ moze to napuchnut aj tak ze by sem nemusela dopadnut moc ok.??..:D:D heeh..:D diky..:D