Piercing v jazyku

branonator

čiže... piercing v jazyku mám asi hodinu a pol... prepichnutie zabolí asi na sekundu aj to asi ako ked si dávate novú náušnicu... potom je nepríjemné, ked vyprcháva látka, ktorú vám na to najskôr nastriekajú kvoly znecitliveniu... ale teraz po hodinke a pol je to pohodička... zle sa mi síce rozpráva a šušlem, ale nebolí to... no najväčšou dilemou ostáva, čo budem jesť, kedže som hladný... :D :D :D

Barbara7813

Ahojte.... naozaj nieje mozne piercing pred rodicmi utajit?S nasimi moc casto niesom, iba rano asi 15 minut a potom poobede niekedy. Vecer som v izbe a velmi nevychadzam.... je suslanie velmi vyrazne? Dakujem

čikíí :)

ahojte ja mam pirsing uz 3 den :) ako .. jedla som.. od 1 dna co mi to prepichli :) a mysliš (dúfam) že v pohode :) bolí ma iba ked jem :D dúfam že sa to ijak nezapááli ;) a pomaly si už zvykám pecka :) čistím po každom jedle :) ááá paráááda :D:D

čičinaa

čawtee.. aj som si dala pierc.. len včera :D:D ako v pohode sranda :D:D mamčča už vie.. dnbeska zistilla.. oco ete neviie :D ale je to v pohode ze mám :D ja ich len natahujem kedy to zistia :D je to najhorsiie.. ze nemozem papať :D všetkoo :D ale dá sa to vydzat.. kupila som si.. ústnu vodúú :D a dezoinfikujem si to tým ;) v pohode to je :) a nevgyberemm ho ani za milión pecka :D a ani ma velmi neboolíí iba ked papám :D

mell666

no ja by som chcela že ked sa to má teda čistiť tak odkedy si to mám začať čistiť kedže sa to asi nemôže hned vyberať ako sa to prepichne a kolko asi dní sa mám tak stravovať ako som tu čítala v predošlích správach??

Kikuškááá

ahojkýýýý.... :) chcela by som sa opýtať ne nejaké info a rierc. do jazyka.....možte mi prisíím napísať na: kika8962 a pokeci....vopred dakujem....p.s.: niekto taký čo ho má už dlhšie :)) dakujem ešte ráááz :))))

monči

piercing mam uz skoro dva tyzdne :DD uz teraz je to paraada a nelutujem ze som si ho dala.prepych nebolel a trvalo to cele asi minuutu :D v den prepychu sa to este celkom dalo,ale na druhy den rano mi opuchol jazyk a hrozne bolel.styri dni ma jazyk neuveritelne bolel, mala som ho opuchnuty a mala som zvacsenu uzlinu :D ale teraz je to uz v pohode a uz mi ani moc neprekaza :DD

Extacy87

Ahojte :) prva odpoved nebolí,a hojí sa to ozaj rýchlo :)

Ja som si ho dokonca prepichla sama,ale neodporučam to robit,nikdy neviete či si neprepichnete nejakú žilku atd,prepich ozaj neboli len ked už tam mate pirs je to take neprijemné trošku,skorej nezvyk.Pár dní sa vyhybajte korenemu jedlu jedzte polievočky,najlepšie tie dva dni nič a bude to v pohode,odíde opuch nebudete šušlat a je to :)) žiadna veda

ivanana

pierc v jazyku sa rychlo hoji, akurat ze som sa prve 3-4 dni ani nenajedla :-D hrozne boli to ako to vezme do kliesti, samotny prepich bol pohoda! nie je to nic take co by ste neprezili :-) na to ako som to ja zvladla s mojim nizkym prahom bolesti, tak sa neni coho bat. radim predtym sa dobre najest a zjest alebo pit nieco sladke. to najdolezitejise pride vsak potom - treba sa o to starat pocas hojenia, ale aj pravidelne to potom vytahovat a cistit

l.i.l.a.10

ahojte..mám 14..a chcem chcem chcem chcem pierc do jazyka!!..a proste..neviem ako našich ukecať..ak máte nejake napady tak vas prosim na moj mail l.i.l.a.10@pokec.sk dakujem :)