Piercing v jazyku

Mima16

Ahojte
chcem sa spytať dala som si percing do jazyka pred 3 donami... jazyk mi napuchol normalne ale 3 den sa mi pustila krv neviem či sa mam bať alebo toje len zo toho že sa s nim hram.... a chcem s ayptať niekoho čo to ma že kedy mi konečne odpuchne a budem v pohode jesť a rozprávať :D pretože som 3 dni nejdela už :D Dakujem ...

Kikšm

Ahojtee piersingači :)...ja mam piercign v jazyku 5 dni..prepich vobec nebolel,ja som to ani vobec necitila...veečer mi napuchol jazyk a bolel ma nič som nemohla jest len vyživu apolievky..teraz už to ej v pohode jem skoro všetko okrem miečnych vyrobkov..ae maam jeden problem ktoreho sa bojim....okolo piersingu sa mi urobila take biele akokeby kolečko :/ neviete čo to je? a z čoho to može biťť?? a ete by som potrebovala vedieť kolko nemožem piť(alko)?? a ked budem čo by sa mi mohlo stať?? prosim poradte mi

blondula

moj priatel,ked bol este "mlady a sprosty" :DDD mal tiez kedysi piercing v jazyku a vravel,ze samotny prepich ho ani nebolel,ale neskor mu opuchol jazyk a nemohol ani jest a ani s nim moc hybat :DDD zahojilo sa mu to ,ale uz ho nenosi par rokov :P

tongue

dala som si piercing pred tyzdnom..nic ma neboli ani nebolel samotny prepych..kazdy je inak odolny voci bolesti ci pichnutiu ale ti ktorich to bolelo nemusia tu strasit zbytok lebo to nema vyznam...
dalsia vec o kazeni zubov..moja sestra to ma 15rokov a nema ani jeden problem s tym..ak sa nestarate o zuby, znicia sa vam tak ci tak..s piecingom to nic nema ak mate z umelej hmoty a silou mocou si nebrnkate do zubov od nudy..
niektore komenty tu nie su na mieste..starajte sa o zuby ako mate a nedavajte to za vinu piercingom..

Dušký

V jazýku to je pohodá uš mam rok a je to secko v pohode :)
prvy tižden som velmi nejedol ale zvikol som si rýchlo .. Bolo to bez bolesti :) fakt je to srandá ;)

jankaaaaaaaaa

mne sa dierka zrastla v jazyku pomerne rychlo, no na spodnej strane jazyka mi ostala akoze jazva, je to taky biely hrbolcek, a to ostava kazdemu po piercingu v jazyku. ako vidiet to nieje, ved nikomu neukazujem spodnu stranu jazyka :D

jankaaaaaaaaa

je pravda ze od kedy nemam ten piercing mam sa ovela lepsie, mam lepsi zivot, ale nemyslim ze je to tym piercingom, lebo v tom obdobi ked som ho vybrala sa zmenilo v mojom zivote viacero veci

esprit 11

Dobre si to rozmysli,
Ja som sice nemala piercing v jazyku ale nad perou a poviem Ti dnes to lutujem, zuby som si znicila, dierka sa mi nezrastla. No a v tom jazyku, co len kamosi spominali, zevraj nic moc, jeden dokonca odpadol ked mu ho prepichovali.
Som myslela, ze to sa len tak hovori, ze sa tym kazia zuby, ale je to pravda. Ak nechces mat o par rokov zuby ako "šelma zubatá" rozmysli si to.