Piercing v jazyku

Domči

Ahojte mám 13 a mama mi dovoli pierc. ale nechce mi veriť že sa mi nič zlé nestane len mi to opuchne ale potom to bude dobré nie? prosím odpíšte aby som mamu uistila že to bude good

Saší.

Ahojte prosím poradne mi som druhý den po prepichnutí pearc. do jazyku, :( strašne ma to bolí.. ale okolo mam napucnuty jazykka vo vnutry jazyka mam take napučané velke biele čo to je newiete?

jankaaaaaaaa

tie klieste sa pouzivaju na kazde miesto prepichu pretoze ked kozu alebo sval tymi kliestami chytis, tak potom vidno vsetky zily, ktore danym miestom prebiehaju. tak preto sa pouzivaju klieste aby ihla netrafila zilu . lebo v takom pripade treba ist bezpodmienecne na pohotovost.. a navyse ked sa to stisne kliestami tak aj sa to miesto odkrvi a nekrvaca to tak pri prepichovani

Venčíííík

Dakujéém dúúúfam že to nebudem cítit :( :) bo som dost citlivá na bolest a mám iba 13 a v ppppuatok idem pomooooocc :( :S

Mala_lily

Venčíííík ta ihla možno vyzerá strašne ale samotný prepich nebolí.Jazyk je najmenej citlivé miesto čo sa týka prepichu.Fakt bez srandy ti hovorím že ja som to ani len neucítila.A jazyk ti kliešťami držia preto lebo každý človek má pud sebazáchovy a to aj v tomto prípade pretože ty vieš že ti idú prepichovať jazyk,bojíš sa a stále by si ho schovával/la a tak by ti nemohol ten jazyk nijako prepichnúť :D

Venčíííík

Ahojte a každy komu robia pierc. tak ked to idú pridržta jazyk takými klieštami to načo? :) pls píšte

jankaaaaaaaa

sa cudujes ze ta to bolelo ked si to robila doma? inac asi tam mas infekciu alebo si si prepichla dajaky nerv kedze ta to bolelo a jazyk je najmenej bolestive miesto takze pri odbornom prepichu neboli skoro vobec. pockaj az ti odumrie jazyk

Vanes.

Somm pol hodku po prepichnutý :DD mám iba 13 :D a w pohode až nato že to prepichnutie ma bolelo jak sviňa: (( aúúú to strašne bolelo ale stojí to za to :)