Piercing v jazyku

sisa130555

no ja mam pierc v jazyku stvrty den. Prepich ma nebolel iba take stipnutie som zacitila.na druhy den mi napuchol ale boli ma iba ked rozpravam.Dufam ze uz odpuchne lebo uz ma nebavi zit na polievkach :D:D

Nanika

ludia jako vazne sa toho nebojte ja mam pirs v jazýčku je to welmi pjekne a neboli to ..a ten prepich wobec podla toho ako vam to prepichnu ...ked narazite na neaku picku co to newe dobre pichat tak je to ine mam 15 a rodicia si vazne nic nevsimnu nemaju sancu...mosno ked budete suslat ale aj to sa da sa len snazte pekne vislovovat trochu to boli ave da sa to prezit je to v pohodee...a nikde ste nezohnali bioplast tyčku ??.ved hocikde aj cez internet sa dto da kupit ..skoro vsade...len treba hladat ...a ja som za to dala 25E ..cize 1200 to vobec treba!!....len treba vibrat dobrý piercingový obchudek..:D:D a nebolii!!!!

pistinka

kolko tyzdnov??:DD hmmmm ja som jedla na treti den normlane a ZIJEM :DDD prve dni papaj detsku vyzivu to sa da prezit neboj ;)

Meggie

Caute,
ja by som sa chcela spitat :) idem si dat piercing do jazyka. Kolko tyzdnou nemozem jest? Velmi ma to zaujma lebo do predu uz chcem byt pripravena.
Dakujem za odpoved :)

dusko :)

ahojte:vcera ma tak kopla muza ked som siel po meste a zbadal som shop tatoo,nevahal som a siel som si dat piercing do jazyka.Mam ho uz 24 hodin ale mozem povedat,je to super,sice mam trosku opuchnuty jazyk,to my tak strasne nevadi.Kamarati vravievali ze ma bude boliet tak velmy,ze my ani tabletky nepomozu,pravi opak,boli to ako mierne bolesti zuba takze je to v uplnom poriadku :) odporucam sa nebat a s usmevom na tvari si ho supnut do jazycka :)

černovláska

no tak ja som si dala pirsing včera a zatial je to úplne v pohode :) to že opuchol som si všimla až ked som zistila že pirsingom neviem hýbať :Dinak je to fakt skvelé a zatiaľ ani nešušlem tak dúfam že to bude aj takto pokračovať :)rodičia nič netušia takže vrelo odporúčam :)

pepkaaaa

anjelik6192 : daj si priesvitnu gulicku a priesvitnu tycku kamoska to tak robi a nevidno ho skoro vobec :D alebo si ho daj na noc do skoly a ked prides domov jednoducho vyber :D ale tak co stresujete z domu vas zato nevyhodia a tiez vam to neprikazu vybrat lebo ked im poviete kolko ste zato dali bude im to luto :D ja mam v pupku a nasim to nevadi proste som si ho dala spravit a bolo je to moje telo a mozem si robit co chcem :D samozrejme ale ani do extremov netreba zachadzat :D

som_gulicka

JankaBi..... no nie nevytrhli by mi ho ani nyvhodili zdomu..no vybrat no newem mama si mysli ze by som chytila infekciu ...ale chcem si to dat strasne :P no len necem aby to wedeli tak cem im to povedat az potom ako by so mto mala uz vpohodke ze by som si to mohla vyberat..kamaratka ma uz rok a vytahuje si to ked ide domof ked je s jej fotrovcami a oni nic newadia...da sa neco take? a pokolko..juj ja newem co mam robit ale chcem to

Maggotik

Cawtee... dal somsi vcera pierc do jazyka ale stale nevem co mam jest :-/... som hladnyy hrozne :D... a nevem žuvať pretože ma potom bolii jazyk ...

archandell

ja mám piercing 5 rokou a už sa prejavily komplikacie so sliznicou treba meniť šperk a bolo to snad dobré ale nič nieje večné takže ako chcete nieje to špatné