Roacutan vylieci akne

Príspevok v téme: Roacutan vylieci akne
toro

Nasiel som tuto webku a cital som dost o ludoch ktori maju problemi s akne.Pravdaze mal som ich aj ja.Akonahle som dokoncil strednu skolu povedal som stop akne a povedal som koznej ze nechcem uz viac akne ani vidiet a ona mi predpisala liek Roacutan ci ako sa volal.Liecba timito antibiotikami trvala 6 mesiacov a na mesiac tabletki vysli na 480sk.A teraz mam 21 a vyse roka nemam ziadne akne a ak sa aj vitvori tak hned zbledne a zmizne.Ale je pravda ze na kazdeho tieto silne antibotika vplivaju rozdielne a umna nebola licba lahka,po prvom mesiaci az do ukoncenia liecbi som mal blet vyblednutu az bilu,popraskanu a musem som si ju natierat bielov mastickov a dost to stipalo a hlavne som mal stale popraskane pery.Ano boli to tazke mesiace ale teraz mozem povedat ze stalo to zato a som rad ze mam akne za sebov

sumienka2525

beruskaa: No mne sa prvy ten co mi rezali urobil pred liecou Roc. , pocas liecby ani tak nie asi len jeden ale po liecbe sa mi to nejako zacalo zasa.
Mihalnice to neviem ci dorastaju, skus pozriet na nete nieco o tom.
Ale ja si myslim ze ty to mas ine ako ja konketne tieto pupaky co mi zasivali.
Take co pises som aj ja mala ale tie mi krasne po roc. zmyzli.

beruskaaa

no ja to mam take, ze mam cerveny hrbol a velmi ma boli, vide mi s neho aj hnis aj nejaka vodicka, vlastne su to ako vredy, ked ich mam opakovane na tom istom miste, vznikaju mi akoby take cysticky, male biele. roac. mi dala prave kvoli tomu, aby sa mi to vsetko vstrebalo a nemuseli mi to rezat. tebe si vytvarali aj pri brani Roac.? Beriem 10 den a zacina mi to pomohat, tie hnisy sa deru von. ale znepokojuje ma, ze mi padaju mihalnice, tak 2,3 za den. Mihalnice mozu dorastat, ked len padaju a korienok ostava?

sumienka2525

RNG
Nasla som na internete aj u nas a v CZ zopar veci ktore si mozem objednat. Napriklad som nasla VITAE Chlorella - tiez tam pisu ze cisti organizmus od skodlivin a tak,, Green Max Supefood (Swanson) - taktiez o ocisteni tela a nasla som aj mnoho dalsich, este si tak vybrat ten najlepsi. No a ani som netusila ze tych enzymov je tak vela a je ich viac druhov na viacero problemov. Hmmm

sumienka2525

RNG
No ucism sa teraz nemecky a taliansky, cize keby k tomu pridam anglictinu asi toho bolo na mna vela kedze ani vyslovnost neviem a tak. Ale to je jedno. Skusim sa znamych popytat co vedia anglicky ci by mi s tym nepomohli.
Este by som sa ta chcela opytat. Ak som uzivala Roaccutane tak mi narastlo neziaduce jemne ochlpenie na tvari, dekolte, chrbte. Co mi bolo divne ked inym z toho vypadavali vlasy. Ale ja aj dost takych ako ja co ochlpateli. Dala som si aj koli tomu a aj akne predpisat antikoncepciu Chloe ktora by mala zmiernit ochlpenie aj akne.Tak uvidim. No a gynekologovi som povedala ze by som chcela nejake testy ci mam v rovnovahe hormony, ked mi narastlo ochlpenie. No jasne ze ma odpinkal tym ze to je normalne v mojom veku 27 rokov a ze nie som jedina co ma taky problem a nech sa tym nezatazujem. No ale pre mna to problem je a tie testy by som velmi chcela lebo si myslym ze mam viac testosteronu asi. Moze to byt tymi hormonmy????No a je zaujimave ze moja 9 rocna dcera ma tiez chlpky nad hornou perou (jemne), chrbte (jemne), na nohach (dost dlhe a viditelne) no a na intimnych miestach tiez velmi velke, co sa mi zda na jej vek zvastne. Mala by som dat aj jej spravit test na hormony??? A je vobec nieco ak by to teda bola nerovnovaha hormonov cim sa do da dat do poriadku??? Dost ma to trapi a aj dcerku. Nohy som jej nedavno zacala holit lebo mi stale plakala aka je chlpata a nechcela mi nosit ani sukne. Mama ma skoro sice zabila za to ale ja chapem ako sa dcerka citi a ze sa za to hanbi.

Jaj inac som rad ze mi poradili tuto stranku. Som Vam RNG vdacna za kazdu radu. Velmi sa mi paci ako pomahate ludom. Mne nevedia doktori pomoc a uz som bola z toho behania po doktoroch unavena a znechutena. Ale zasa som ozila vdaka vam a verim ze vdaka vasim radam a aj radam tu ostatnych sa vyliecim z toho co ma trapi a nemusim sa pritom dopovat nohymi tabletkami a behat len po vysetrenia ako doteraz a aj tak to k nicomu neviedlo.

sumienka2525

RNG
No ucism sa teraz nemecky a taliansky, cize keby k tomu pridam anglictinu asi toho bolo na mna vela kedze ani vyslovnost neviem a tak. Ale to je jedno. Skusim sa znamych popytat co vedia anglicky ci by mi s tym nepomohli.
Este by som sa ta chcela opytat. Ak som uzivala Roaccutane tak mi narastlo neziaduce jemne ochlpenie na tvari, dekolte, chrbte. Co mi bolo divne ked inym z toho vypadavali vlasy. Ale ja aj dost takych ako ja co ochlpateli. Dala som si aj koli tomu a aj akne predpisat antikoncepciu Chloe ktora by mala zmiernit ochlpenie aj akne.Tak uvidim. No a gynekologovi som povedala ze by som chcela nejake testy ci mam v rovnovahe hormony, ked mi narastlo ochlpenie. No jasne ze ma odpinkal tym ze to je normalne v mojom veku 27 rokov a ze nie som jedina co ma taky problem a nech sa tym nezatazujem. No ale pre mna to problem je a tie testy by som velmi chcela lebo si myslym ze mam viac testosteronu asi. Moze to byt tymi hormonmy????No a je zaujimave ze moja 9 rocna dcera ma tiez chlpky nad hornou perou (jemne), chrbte (jemne), na nohach (dost dlhe a viditelne) no a na intimnych miestach tiez velmi velke, co sa mi zda na jej vek zvastne. Mala by som dat aj jej spravit test na hormony??? A je vobec nieco ak by to teda bola nerovnovaha hormonov cim sa do da dat do poriadku??? Dost ma to trapi a aj dcerku. Nohy som jej nedavno zacala holit lebo mi stale plakala aka je chlpata a nechcela mi nosit ani sukne. Mama ma skoro sice zabila za to ale ja chapem ako sa dcerka citi a ze sa za to hanbi.

Jaj inac som rad ze mi poradili tuto stranku. Som Vam RNG vdacna za kazdu radu. Velmi sa mi paci ako pomahate ludom. Mne nevedia doktori pomoc a uz som bola z toho behania po doktoroch unavena a znechutena. Ale zasa som ozila vdaka vam a verim ze vdaka vasim radam a aj radam tu ostatnych sa vyliecim z toho co ma trapi a nemusim sa pritom dopovat nohymi tabletkami a behat len po vysetrenia ako doteraz a aj tak to k nicomu neviedlo.

RNG

pozri napr na Swansonvitamins.com a hod si tam slovo Betain HCl alebo na enzymy N*Zyme PA.Oba su kvalitne vyrobky a cenove dostupne.

RNG

sumienka, ked pijes riedis si kyseliny v zaludku este viac a potom sa ti jedla v zaludku doslova kazia(nie su konzervovane kyselinami) pri com sa vytvaraju toxiny, ktore ti sposobia pocit na vracanie(telo sa chce toxinov zbavit)
Pitie citronovej stavy a octov ti iste urobi dobre na zaludok, ale nie na zuby a na travenie. Kyselina citronova nie je dost silna, aby urobila robotu zaludocnej kyseliny(HCl).
Neviem, co maju v Nemecku, ale celkove Europa ma primalo tychto potravinovych doplnkov, lebo tam mate prisilne organizacie, ktore sa to snazia znemoznit.
Na objednanie z katalogovych obchodov netreba vediet privela anglicky, tolko sa ti zide naucit v dnesnom svete, kde sa ludia z roznych narodov dohovoria medzi sebou anglicky. Nakoniec aj oficialna rec na medzinarodne dohovory v Europskej unii je anglictina.
A nehovor mi, ze si pristara na to aby si sa naucila dalsiu rec, moja mama sa zacala ucit po anglicky ked mala 65 a v sedemdesiatke uz veselo konverzovala so svojim vnukom(mojim synom)ciste po anglicky, hoci syn rozprava celkom dobre aj po slovensky.

sumienka2525

RNG
Dakujem za odpoved.
No to ze skoro vobec nepijem to viem ze robim chybu. Ale ja to nechapem preco nepocitujem smäd. Pritom moja sestra ta je stale smädna a ja vobec. A ked sa snazim sem tam ked ma to napadne ze pit tak ma napina na zvracanie. No musim sa nejako donutit. Nasla som enzymovu citronovu kuru. Je to dobre??? citusy mam rada, cize by som zacala takto a postupne pridavala ostatnu zeleninu a ovocie.
A tu stranku co si mi napisal co sa tam daju objednat tie tablety zo zahranicia. Tak to tie tabletky obsahuju akoze tie enzymi? ja po anglicky nerozumiem. Mam rodinu v Nemecku ,dufam ze tam bude lepsi vyber ako u nas.