Akné a moč?

poliewoocka

Roztiahnute pory su dobre iba pri hlbkovom cisteni,latky roztahujuce pory obsahuju rozne cistiace mlieka.Pocas dna je ale dobre mat pory co najviac stiahnute,aby sa nezaniesli,a tak je dobre pouzit po umyti tonikum na tvar so stahujucimi ucinkami.

damian

Ja moc nepouzivam (nemam akne) ale mam suchu plet a MED mam na tvari cely den (ci doma alebo v praci). Ked som v praci riedim ho z vacsim mnozstvom vody, aby nebol velmi lepkavy (aby sa na mna pacientky a kolegyne prilis nelepili xixi!

damian

Moc by mal pomahat aj na silne akne, len je proces ocistovania a uvolnovania zapalu dlhsi a zo zaciatku sa to mozezdat ako zhorseny stav (uvolnovanie toxinov z pokozky). Treba trpezlivost!

damian

Na roztiahnutie porov je dobre naparovania - bud nad parov alebo nad harmancekovou parou. (Ta vodicka s kyselinou mliecnou moze byt aj chemicky upravena - neodporucam). Ako sa vola? Kto ju vyraba? Je prirodna?

pietro

Zdravim, pozeral som si nejake temy o tejto terapii a asi idem do toho aj ja, len sa chcem spytat, pomaha moc aj na silne formy akne? Je pravda, ze sa Vam akne zlepsilo po naneseni mocu, alebo to len tak hovorite aby ste zo seba urobili vynaliezavych ludi (ak to nie je pravda ospravedlnujem sa)? Dakujem.

pentium

DAMIAN=)) prosim ta,co je lepsie:ked su pory stiahnute?ci roztiahnute?lebo mam doma taku vodicku ,kde je napisane ze roztahuje pory vdaka kyseline mliecnej,a vdaka tomu roztiahnutiu zamedzuje vzniku akné....porad,mam v tom zmatok:-((

pentium

a neurobi sa mi z konzumacie medu,dalsie akne???mal som uz konecne peknu plet ale teraz je to tu znovu!!!ani newiem ako a uz je ane s5,som zufalyyy:((