Akné a moč?

damian

Zinok je velmi tazko vstrebat do tenkeho creva a preto musi byt upraveny na chelat zinku. Ma ho RNG vo svojej predajni.

klara16

pentium:Zn som skusala, ale ziaden vyrazny ucinok sa nedostavil...asi preto, ze balenia ktore maju vela mg Zn su velmi drahe, a tak som mala len mensie.

Voda-aj to som skusala, trosilinku sa to zlepsilo, ale len to samotne nic moc

klara16

pentium:ano, 2 ci 3 mesiace, bez vysledku, ja nemam kvasinkove, ale bakterialne akne

noona:lenze ja som sa vyhadzala lebo som prestala pouzivat atb.

noonaa

mam skusenosti aj s odstatym,trosku som s avyhadzala prve 3 dni,lebo je ucinnejsi a vsetko nici....ale potom uplne super,ale vzdy,ked prestanem s liecbou,vidim zmenu k horsiemu,bo zaroven zacnem aj kraviny jest:)

klara16

A je normalne ze aj ked vela pijem a nejem maso, sladkosti ani nic korene, ten moc ma taky charakteristicky, dost vyrazny pach ako na verejnych toaletach? By the way, Damian, po akej dobe mi to cca zaberie? Mam akne nieco medzi 2 a 3 stupnom. Doteraz som pouzivala lokalne atb. Duac gel, plet sa mi vyrazne po 2 tyzdnoch vycistila. Pred 4 dnami som prestala pouzivat (uz to dnes bude 4.noc co sa idem natriet mocom}, bolo to o.k., ale vcera popoludni mi v priebehu 4 hodin navreli cervene hrcky ake obycajne mavam. Predtym ma moc nestipal, ale vcera vecer uz ano. Znamena to, ze to zacina ucinkovat? Citala som, ze docasne zhorsenie je v zac. liecby normalne, ale ako dlho dlho ma zhorsenie trvat?

Moc je moja posledna nadej na zdravy psychicky vyvoj bez komplexov.