Akné a moč?

pentium

teoria,teoria,ale ja by som xcel vediet z praxe,lebo zatial som vyskusal len cerstvy,na odstaty som sa este neodvazil...:-DDD

pentium

chcem sa spytat,ci je viditelny rozdiel ked si davate cerstvy moc ,a odstáty,uzdravuje sa vam plet ryxlejsie od odstateho?

noonaa

dala som moc na balkon,kedze na cerstvom vzduchuma byt a v byte asi by bol citit..ale zamrzol:)kto by to bol povedal...len chcem vediet,ci ho po rozmrazeni mozem pouzit a ci straca nejake latky a ucinok,diiik

noonaa

bola by som rada,keby sa tato tema opat vratila k svojmu povodnemu nazvu a problematike_moč na tvár...atd.
dakujem...nic v zlom:)

poliewoocka

Pentium:
Ano,pytiol je krem v tube.Slabokremovy a trosku zapacha ako gafor.Ale ak si natries tenku vrstvu na tvar asi kazdu druhu noc,bude to ok.Trosku vysusuje plet,tak si pred tym,ako si ho das,natri tvar troskou olivoveho oleja(extra virgin).

pietro

To je pravda, snad nebudem zo svojim skutocnym menom zverejnovat informacie o tom, ze si chcem natierat moc na tvar. Inak musim podotknut, bol som u koznej a ta mi predpisala velmi drahy krem s obsahom kyseliny mocovej, natieram si ho kazdy vecer po celej tvari a musim povedat, ze sa mi tvar tak hrozne uz davno nezlepsila.