Akné a moč?

pentium

ludia,vcera som si prvy krat vecer naniesol skinoren,ten skinoren je kozmeticky zazrak!!!to sa neda s mocom ani len porovnat!!!aj mne moc pomahal,dokonca rychlejsie ako mnohe ine pripravky na trhu(vich,la roche possay,atd),ale niekedy mi to moc aj zhorsil,teraz mam skinoren natrety na ksichte druhy krat,to je nieco neuveritelne!!!skuste si ho zohnat v lekarni,je fakt uzasny!!!

pentium

ja som pouzival moc na tvar asi dva mesiace,a mne teda nepomohol,mozno zo zaciatku,a este ktomu aj smrdel,ludia mali by ste sa zamysliet radsej nad koznou doktorkou,
ked som pouzival ten moc niekedy mi plet vylepsil,a niekedy mi naopak zhorsil.V knihe o urinoterapii som cital ze moc moze plet rovnako aj pokazit a aj vylepsit.Zalezi to od latok,ktore sa nachadzaju v moci.Takze ja by som to teda na vašom mieste neriskoval.

pentium

pravdepodobne ked ti ten moc stahoval pory,tak sa ti ulozil priamo do nich,musis ich rozsirit(inhalovanim)a potom vycistit,po vycisteni samozrejme stiahnut.

miri413

nie, naozaj to niekedy zacitim. nechapem ako je to mozne, ze sa to tam usadilo na takto dlho a drzi to vo vnutri....

pentium

ja tiez nexapem,mne moc strasne smrdel od zaciatku,ale teraz po mesiaci pouzivania,uz nic necitim,je mozne ze som si na ten zapax zvykol,a ja ho neregistrujem ako zapax???mozno moje okolie to citi... a ja si to ani neuvedomujem:((

miri413

ja som si moc dala na tvar asitak 3krat(na noc), ale velmi smrdel tak som ho prestala pouzivat....a aj po tyzdnovej pauze ho niekedy citim vychadzat z porov aj ked si tvar cistim pripravkami. nerozumiem tomu, ze to zostava tak dlho....

damian

Najlepsia, najucinnejsia je komplexna liecba - moc, med naparovanie, vitaminy, mineraly, ovocie, zelenina, pitny rezim (2 a pol litra vody denne), vylucenie mlieka, sladkosti, bravcoveho, udeneho, alkoholu.