Akné a moč?

damian

Klara16, ale moc ma aj antibakterialne ucinky. Pouziva sa aj pri poraneniach a popaleninach. Najskor moc a potom cisty dreveny popol. Vinikajuce antiseptika.

pentium

skin cap obsahuje formu zinku(pyrithionate) vodorozpustnu, ktory prestupuje zvonka cez kozu a potlaci vyrobu dehydrotestosteronu, ktory drazdi mazove zlazy k prilisnemu vylucovaniu mazu(sebum) a ked sa vchod zapcha znicenymi tukmi, ktore stvrdnu(prehriate, polymerizovane) tak to vytvori acne, hrcky plne tukovych vyluckov=odpadu, ktore sa naviac pre nedostatok cirkulacie a ochrany bielymi krvinkami casto infikuju a zmenia na hnisave.

pentium

ja nevravim ze moc je hnusny,a pod(som napisal ze len smrdi),len tvrdim ze je vela moznosti v dnesnej dobe ako sa zbavit akne,a ak mi neveris mam aj pre takyx ako si ty odpoved:"scin cap"je sice dost drahy(cca 700sk)ale ma neuveritelne ucinky,a je to jeden z najucinnejsich pripravkov,ake dostat v lekarni bez predpisu!!!

klara16

A ty si myslis ze antibiotika zastavia tvorbu akne na dlhu dobu? ja som sice vdaka Zinerytu mala 8 mesiacov cistu plet, ale potom prestal ucinkovat a si nedokazes predstavit tie komplexy a pocity hanby ked citis ze sa ti niekto pozera na tvar pocas celej doby ked sa to zacina vracat a vzdy potom. Vies co na tom bolo najhorsie? ze som sa izolovala, hanbila som sa, a vedela ze antibiotika su len ostrovcek v mori komplexov.

Pijem vela vody, prestala som jest vsetky sladkosti, nejem vyprazane ani udene, pcham sa ovocim a vramci moznosti aj zeleninou, papkam Psyllium, natieram sa mocom a akne je za tie 3 dni co som pridala aj moc prec na 90%, nechce sa mi pomaly ani verit. Som vo vybornej psychickej pohode, zivot vidim ruzovejsie a mocu blahorecim a pevne dufam, ze to vydrzi aspon tak ako je to teraz. a mozno tvoja plet reagovala obcas zhorsenim lebo ty mas kvasinkoveho povodcu akne.

P.S.tym co sa im moc hnusi:nasla som na internete peknu myslienku: "Moc je liek, a len ten, kto prekona predsudky je hoden jeho ucinkov."

pentium

ale na kvasinkove akne je to senzacia!!!a ked mate bakterialne tak uzivajte antibiotika,ktore vam predpise lekar!!!a nepotierajte sa zbytocne mocom!!!aj tak Vam to akne uplne nezastavi!!!budete ho mat nadalej,akurat ze sa to bude rychlejsie hojit...

klara16

pentium:aaaaaaa, boze!!! a mne vobec nepomohol! a aj mnohym inym ludom-lebo zabera len na kvasinkove akne. tak nerob senzaciu