moj koniec

Príspevok v téme: moj koniec
lencok1

Uz nevladzem, preto sa so vsetkymi lucim...uz nechcem byt na tomto svete a trpiet, uz som toho porobila akurat dost a znicila som aj svoje telo, nehovoriac o svojej dusi, tazko sa zije so psychickou chorobou, nicim svoju rodinu, praitela, nikto ma nechape, vsetko stracam...keby sa mi skor pomohlo nemuselo to takto dopadnut, uz sa mi to nechce tahat...uz mi vazne stacilo, co som mohla to som pokaslala...taky clovek si nezasluzi druhu sancu, teda tisicu v mojom pripade...ja sa zo svojich problemov neviem vymotat...uz je neskoro na zachranu mojej duse, ta je uplne na dne

lencok1

a najviac ma sere ako sa kvoli mne trapi moje okolie...nieze som sebe dokaslala zivot ale este aj tym ktorich lubim, tak to si nikdy neodpustim

lencok1

nechce sa mi o tom pisat, staci ze sa mi to toci v hlave...shakti ja viem ze smrtou nic nevyriesim, ale neposlucha ma moje myslenie...nepoznavam sa, aj ked sa snazim zrazu ma to prepadne a zasa pride ten strasny strach z toho co som kedysi zazila, velmi sa bojim, zasa som zacala zle spavat...

SHAKTI

No napis lencok1 ako si bola tvarou k smrti..
naozajstnej smrti!
netrep lencok1 dobre?? kolko ludi by si svojim cinom ranila?? co vyriesis smrtou?? nic...myslis si ze smrtou sa vsetko konci?? omyl!
kde je ta vesela lencok??? zmen myslenie! inak aj nadalej sa ti nebude darit a budes vsetko stracat!

lencok1

a to nie je ziadna lutost, nikomu neprajem zazit to co som zazila, este jedna osoba vie o com snad rozpravam lebo sem prispieva a presla tym istym peklom, zdravim ta veronika a prosim uzivaj lieky lebo dopadnes ako ja a ten navrat je tisic krat horsi

lencok1

ja som bola tvarou smrti uz par krat a mala som strasny strach, co som prezivala...nechcem tu byt lebo sa to opakuje a ja to uz nezvladam a ani moje okolie...je so mna troska

SHAKTI

Presne tak Aria!!!
Blahozelam,jedna z tych co to dokazala!!
Mas byt na co hrda! Nasledujte jej priklad..citam citam...sama lutost..bleee
Co nas nezabije,to nas posilni!!

Ked budes stale mysliet takto negativne,tak pritahujes k sebe negativne veci,nic sa ti nedari,vsetko stracas...atd.
Ked budes mysliet na smrt,nakoniec ju k sebe pritiahnes a ona pride! Ver mi- nedavno som to zazila.Myslis si ,ze smrt je krasna? sladka?? omyl!!! Vy netusite co je to smrt,ani ako chuti!!! Nezahravaj sa s nou!

zaja

lencok1 ahoj.
Konecne som ta stretla.pamatas na mna? ja na teba veeeelmo! saskovala som kedysi na teme Depky,kedy prestanete.
Haloooo, ozvi sa mi.
Zdravim cele osadenstvo,moji zlati kamarati. cele depky..tam idem teraz kuknut ako depkacikovia moji postupili za mojej nepritomnosti dllllhej.

zaja

lencok1 ahoj.Konecne som ta stretla.pamatas na mna? ja na teba veeeelmo! saskovala som kedysi na teme Depky,kedy prestanete.
Haloooo, ozvi sa mi.
Zdravim cele osadenstvo,moji zlati kamarati. cele depky..tam idem teraz kuknut ako depkacikovia moji postupili za mojej nepritomnosti dllllhej.