antikoncepcia LAURINA

carolina

ahojte JA BY SOM POTREBOVALA RADU ALEBO POMOCT BERIEMLAURINU O 12TEJ NA OBED NOZABUDLA SOM SI JU DAT PRVYKRAT A DALAOSM SI JU AZ TERAZ O 10 VECER CI TO VADI MOC ACI MOZEM MAT ZTOHO NIAKE KOMPLIKACIE DAKUJEM

nikkkk

ahjki no uzivam laurinu us asi tri dni pretoze mi nesedela ta predosla. uzivala som cerazette 28 dnovu. mala som stik asi po druhej tablete laurine. je moznost ze by som mohla byť tehotna???

niekto 22

Ahoj,laurinu uzivam cca rok a pol a som s nou celkom spokojna.predtym som brala lyndinette,ale bolo mi z nej velmi zle...stala mi bolo na vracanie..s Laurinou taketo problemy uz nemam,trosku mi z nej narastli prsia,ale plet sa mi vobec nezmenila..jediny problem je,ze sa mi zmensila chut na sex..ale inak vsetko ok..

d*a*d*k*a

ahojte prosim vas mozte mi poradit? po menzese som zobrala asi prvych 5 tabletiek a teda ten piaty den som mala styk. prosim ze nieje riziko otehotnenia? velmi sa toho bojim.. prosim poradte mi co najskor:) dakujjem pa

mituska

Ahojte baby. Uzivam Laurinu uz 11den a stale to spinenie nepreslo.Stalo sa to aj vam?Ziadnej mojej kamaratke sa nic pododobne zo zaciatku uzivania HAK nestalo tak sa pytam vas ked aj vy uzivate Laurinu. Ak hej tak kolko to trvalo?Lebo mna to dost znervoznuje. Ked sa chceme s priatelom milovat mam strach ci ho "nezaspinim" a je to take cele divne...Prejde to vsak???Dakujem velmi pekne

krpceksisa:-)

ale neboj nic milacik, budes chranena uz po uziti zltych...Nemusis mat z toho obavy, vsetko bude ok :-)) nepozname sa nahodou? :-))

neznama32

chcela by som sa spytat...ze vlastne po uziti prvych 7 tabliet by som mala zacat byt chranena...ale som troska z tychto tabliet pomylena,pretoze prvych 7 tabliet su zlte...zacnem byt chranena po uziti tychto zltych?nevadi,ked som nezacala este uzivat cervene??to ma hned fungovat?dakujeeem

ritta221

INAK TO SOM UZ AJ JA POCULA, ZE TROJFAZOWE PATRIA MEDZI STARSIE TYPY.. ALE ZASE JE PODLA MNA PRIRODZENEJSIE , KED DOSTAWAS HORMONY , KTORE NEMAJU ROWNAKY OBSAH..LEBO AJ POCAS MESIACA SA TI HLADINY HORMONOW MENIA... TEDA TIETO TROJFAZOWKY AKOBY KOPIROWALI TVOJ MESACNY CYKLUS..ALE LAURINA PATRI NIZKOHORMONALNE...

petra b.

AHOJTE VSETCI: beriem Laurinu, bude tomu pomaly 8 mesiacov a som veľmi spokojná. mám však trošku dilemu, dostala sa mi do uší informácia že tieto trojfázové anti sú veľmi silné a vraj sa dávajú ženám, kt. prekonali potrat alebo mali nejake veľké ťažkosti. Stretli ste sa stým niekto??? ďakujem.

ritta221

SERWUS....JA JU BEREM ASI 8 MESIACOW A TIEZ SOM SPOKOJNA...ZIADNE PRIBERANIE..DOKONCA SOM AJ SCHUDLA ...RPAWIDELNY SEX :D JUCHUCHUUUU... PLET SA MI NEZMENILA, ZIADNE PROBLEMY..ODPORUCAM....:} CHUT NA SEX MI NEKLESLA :D