antikoncepcia LAURINA

kačenka

Tak ahojte, ja užívam laurinu pol roka, je super, pribrala som len kilo, aj pleť mám bez vyrážok, ale keď som chcela vynechať menzes (brala som laurinu bez týždňovej prestávky), žiaľ nepodarilo sa to a riadne som krvácala.

dovolenka

ja tiez uzivam laurinu a doktorka mi povedala, ze nemozem nadvazovat. ale idem na par dni na dovolenku a potrebovala by som vybechat menzes. skusala to uz niektora z vas? dakujem...

anica

ahoj elis .. zmena zacne byt viditelna tak asi po dvoch mesiacoch uzivania tabletiek a potom stale lepsie .. zalezi ale aj od toho, ake vazne su problemy s pletou .. aj pri tabletkach vsak treba davat pozor na to, co jes (nie vela mastneho, kecup, sladkosti ..) a na dobru kozmetiku na cistenie. ale ten rozdiel je potom fakt uzasny. nech sa dari

elis

ahojte,prave dnes som zacala brat uz cervene tabletky,chcela som sa este spytat,kedy sa mi zacne davat plet do poriadku?

anica

Laurina je v pohode, pribrala som mierne (do 2 kg)a zmenilo sa mi cislo podprsenky smerom hore :) .. vyrazne sa zlepsila plet a nemam z nej depky ako som mala pri Mercilone. Takze odporucam

lucynqa

vazne sa vam plet zlepsila....mne ju teraz gynekologicka predpisala ale predtym som uzivala diane 35 ktore ma najviac ucinkovat ale vlasy sa mi aj tak mastia,a mozno mam trosku menej vyrazok.no myslim ze moj problem nie je v androgene...co uz noo....ale na uzivanie lauriny s atesim, budem mat farebne tabletky jupiiiii:o)

sisika

aj mne sa zlepsila kvalita pleti ,dokonca sa mi ani tak vlasy nemastli ako predtym a ani som nepribrala...vyskusaj ju