antikoncepcia LAURINA

leny

Ahojte. Ja beriem tuto antikoncepciu uz vyse 3,5 roka. Nemala som s nou zatial ziadne problemy, musim si zaklopat ze som z nej nepribrala.
Chcem sa spytat ci uz niekto skusal ju aj vysadi trebars na dva mesiace a opat nasadit? Nemal ste problemy?

dadka

ahojte. ja Laurinu beriem uz asi 7 mesiacov a som s nou spokojna aspon co sa tyka vlasov, pleti, a cyklu.. len ma trapi jedna vec. viete este som ju neskusala pri styku a mam obavy ci je to 100% ucinne. ci sa nemusim bat otehotnenia.. poradite mi prosim? dakujem

kitty

ahojte! ja uzivam Laurinu uz 3 rok a som s nou uplne spokojna, nepribrala som, nemam akne(ale ved som ho nemala ani predtym:-), citim sa fajn len niekedy premyslam, ze si dam asi pauzu...
pre Tina: mne sa to tiez stalo mala som stresy ale opytala som sa viacerych gynekologov a nic by sa ti nemalo stat..
prajem pekny dnik

midsummer

Ahojte,chcem sa Vas spytat,ci mozem byt tehotná ak som zabudla zobrat o 7-mej bielu tabletku a zobrala som az o 2-hej?Dakujem

midsummer

ahojte, dnes som dobrala poslednu bielu tabletku a nasleduje tyzden pauza..a chcela by som sa vas spytat,ze ked uz nechcem brat mozem po tyzdennej pauze prestat?

monica

kaciatko no rady ako na to :) ake chces??normalne ju ber kazdy den potom pauza ako kazde tabletky..a ako som uz pisala co je nizsie pozri sa-mne uplne vyhovuje..nemam ziadne vedlajsie ucinky

kaciatko

ahojte, ja som mala kedysi minisistom ale to bola hrozna antikoncepcia, aspon pre urcite..teraz mi gynekolog dal tuto trojfazovu laurinu, tak dufam, ze to bude dobre..aj ked mam trochu strach, lebo s minisistomom som mala velke problemy, tak sa bojim teraz antikoncepcie, tak by som bola rada, keby ste mi dali zopar rad, tie holky, co ju uzivate, ze ako na to..a aka je..dakujem Vam moc