antikoncepcia LAURINA

elis

ahojte,co mam robit ked som si dnes zobrala namiesto cervenej tabletky bielu?????moze mat nejaky iny ucinok?mam pokracovat dalej v uzivani cervenych tabletiek?Dakujem

lesan

Basa neviem ci to je normalne, ale myslim ze by sa to mohlo upravit, kym si telo zvykne. A prosim vas, mali ste niekto krvacanie alebo spinenie mimo menzesu? Ja ju uzivam 3 mesiace a stale uprostred cyklu. Mam s tym vlastne problem uz dlho, aj s inymi tabletkami.

basa

pred 8 dnami som zacala pouzivat Laurinu,problem je v tom,ze stale mam menzes,cize uz 8 den:(je to normalne? pred uzivanim som mavala menzes okolo 4-5 dni...

nika z bb

Ahojte, ja uzivam Laurinu vyse roka, zo zaciatku som mala nechut k jedlu, teraz je to OK. Ale co sa mi zhorsilo je mensie sex libido a mavam castejsie mykoticke ochorenia :-( Takze idem na cas vysadit a dufat, ze sa mi to vsetko zlepsi. Ahojte.

*eva*

ahojte,mozu mat tabletky Laurina inu ucinnost,ked som dnes mala brat nasledujucu bielu tabletku ale omylom som uzila dalsiu pred nou..vadi ked som o 1 tabletku preskocila?mozem zajtra uzit tu co som mala dnes uzit?diki

lizzie

zle_dievca : ako sa ti zmenil apetit, ak sa smiem spytat? K horsiemu ci k lepsiemu? Ja hak neuzivam zatial. No ale to je dost drahe, kazdy mesiec davat za to. Aspon budem vediet, aku si mam dat predpisat. Kolko stoji Laurina cca? Dufam, ze mne prsia nenarastu, lebo 3ky mi uplne stacia..aj mensie by som prijala:-)

zle_dievca

tak pridam sa aj ja :) beriem laurinu uz skoro dva roky :) podla mna je fajn nemam ziadne vyrazky a narastli mi prsia :D comu som sa dost tesila. len neviem ako ostatne ale zmenil sa mi sexualny apetit asi tak po pol roku uzivania tabliet. neviem preco ale s tabletkami nemam iny problem :)

ema

Ahojte,ja mam tiez problemy s pletou a predtym som uzivala TRIREGOL a strasne sa mi to po tych tabletkych zhorsilo.Teraz mi kozna predpisala Laurinu a dnes som ju zacala uzivat tak dufam ze mi to aspon trosku pomoze:-)