antikoncepcia LAURINA

monica

ja uzivam tuto antikoncepciu uz vyse dvoch rokov som s nou velmi sopkojna upravilo sa mi akne nepribrala som z nej neotehotnela:) :) :) je to trojfazova antikoncepcia...mne vyhovuje.inu by som nechcela

tina

ahoj, vie mi niekto prosim poradit. mam teraz v poslednej dobe strasne stresy, takze som si az po 5 dnoch (!!!) vsimla, ze namiesto prvych zltych tabletiek uzivam biele. vobec neviem co dalej, a navyse nie som doma, takze sa tak skoro k svojej doktorke nedostanem :( vopred dakujem za rady.

teri

cauko elis, Laurinu uzivam uz vyse 2 rokov a neviem si ju vynachvalit. ani z nej nepriberam, ani ziadne bolesti, plet sa mi dokonca vylepsila a zda sa mi ze prvych 7 zltych mi aj nejako zlepsuje naladu,lebo vzdy vtedy som kludna a vyrovnana. ale samozrejme kazdy organizmus je iny a aj inac reaguje. ja som predtym skusala Loette, ale bolo mi z nich dost nevolno a aj som do 5kg pribrala. papa

elis

vodnarka:teraz som si pisala s jednym gynekologom a povedal mi ze si mam dat dnes aj tu cervenu co som mala uzit,tak uvidim co bude..a diki ti pekne

basa

lesan: no uz mam aj ja to spinenie, myslim ,ze sa to nazyva intermenstrualne krvacanie, je uvedene vo vedlajsich ucinkoch, ale do 3 mesiacov by malo zmiznut.takze je to reakcia tela na tabletky, ked si telo zvykne tak aj spinenie prestane.

vodnarka

tabletky sa musia brat v presnom predpisanom poradi lebo kazda obsahuje urcite mnozstvo hormonov ktore potrebuje telo pre normalny cyklus biele obsahuju vacsiu hladinu hormonov jedna by hadam este nemala uskodit keby si zacala brat hned tie biele rozhadzalo by ti to cely cyklus.. to si myslim ja ale radsej sa spytaj svojho gynekologa