Máte nejaké akademické skúsenosti s Tech U?

Príspevok v téme: Máte nejaké akademické skúsenosti s Tech U?
Grainsk

Ahojte všetci, som vášnivý športový vedec a rád by som si rozšíril svoje vedomosti, v súčasnosti mám záujem o špecializáciu v oblasti športovej výživy a hľadám alternatívu, ktorá mi umožní študovať diaľkovo z pracovných dôvodov.

Nedávno som pri prieskume na internete narazila na magisterské štúdium na Technickej univerzite a zdá sa mi veľmi zaujímavé a to, že môžem študovať pohodlne z domu a vlastným tempom.

Rád by som sa dozvedel od niekoho, kto tu na tejto univerzite študoval a či sú vedomosti, ktoré ponúka, užitočné. Ďakujem veľmi pekne.

Bontemp

Hoci má online štúdium svoje obmedzenia, kvalita materiálov a sloboda riadiť si svoj vlastný študijný čas boli neoceniteľné.

Kikpol

Spočiatku som mal problémy s prihlásením, ale študentské služby mi to čoskoro pomohli vyriešiť. Absolvoval som kurz žurnalistiky a mal som možnosť vyskúšať si túto novú online formu, ktorá bola vynikajúca.

Leemoore

This new educational system is very practical for people who have to be with their children or because work has a lot of time, it is self-taught and very comfortable way of learning.

Alexxs09

Smútok za domovom im pomáhajú zahnať zdravotní klauni z Červeného nosa, ktorí majú naplánované pravidelné návštevy v nemocniciach počas celého roka, sviatočné obdobie nevynímajúc vidmate.bet.